Prijava

Zbog tenisa mrtvog se majstorica ne igra u pioniru. Vest me iznervirala više nego poraz sinoć koji me je onako baš puno iznervirao. Jedva čekam da govno kosovarsko crnogorsko ispadne iz prvih iljadu i da onda tenis zauvek umre međ Srbima.

Ne budi debil Fađo, igra se Dejvis kup, kurčeve veze to nema sa Đokajom.

Poserem se po sred dejvis kupa i pederskog sporta tenisa.

Ima itekako velike veze sa šiptarom. Pre njega makar 80% Srbalja nije imalo pojma o pravilima tenisa. Sećam se pre njega kad smo igrali protiv fazon afričkih zemalja ne znam da li je bilo prenosa na tvu a kamoli da se košarka premešta, boleo kurac naciju za tenis. Čim ode u penziju nadam se da se sve vraća u normalu da igraju Dejvis kup u sali nekoj za fizičko.

Јок вала! Оде Ноле, стигне Даниловићева ћерка. Има да буде хистераија као око Монике Селеш.

Neće to trajati dugo. Samo dok se Olga ne susretne sa nedvosmislenom prekretnicom u životu kao Ana.

To će biti kratkotrajnije sizenje. Igraće dok ne dobije kurca i to je to.

sve strucnjak do strucnjaka krv ti jebem

Jebiga, nismo mogli tebe da sačekamo da nam objasniš.

Pa ne znam kako bih nadmasio ovakve tvrdnje, evo imamo strucnjaka koji zna da ce 16-godisnja devojcica promeniti poglede na zivot kad pocne da se jebe, mislim to je izuzetna obavestenost.

Nije da me briga imalo ali ako ima 16 moguće je i da je počela, luda su vremena jbg.

nije isključeno, samo mi to ne možemo znati, mada teško pored oca ludaka ako nećeš da pogineš, on i prangije nosi po džepovima, a znamo da se ne bi libio da upotrebi

А где ће да се игра, у хали Пинки?

Insajd sa treninga musavaca jutros: Bjelica se potukao sa Dangubićem.

inače protiv Uniksa bi i pionir bio preveliki šo informacijama koje imam o prodaji karata.

Koje ti informacije o prodaji karata imaš majke ti, ajde stavi kurac u usta, pametniji si kad ćutiš.

Pa zaposlen je u Pioniru. Čisti govna.

Sudeci po bonbasu vise tuca imaju igraci kkfmpdiva nego glavesine podno juzne tribine (da, preletaci sa severa oni)

Cuo sam da je Borisa jurio Dobrica stolicom da bepa!

Ja cuo da od kako je tompson dosao pred svaku tekmu on i kuzmic izadju na ferku pa ko dobije ima vise minuta. Pred barsu tompson dobio sutno kuzmaru u muda