Prijava

Tompson je debilcina klasicna i jedna "partija" ne moze da dokaze suprotno

исто важи за симона

Baš sam hteo to da napišem, vi od simonovićevih takvih pojedinačnih partija napraviste košarkaša, nema veze što usere 4 utakmice, simon dobio bajern, nema veze što usere 6 utakmica, simon dobio strazbur i gomila takvih primera.

Vrhunska rola tompsona s obzirom na očekivanja, kad je kuzmić dobio treću ličnu mislio sam da će biti gadno, međutim odradio je momački.

Edit: To što je tebe izjebao za pare više puta - jbg, razumem da ti je teško da budeš objektivan sad.

Pokvari simon 100% sut...sad su samo kuzma i tompson na sto posto jbg

Povredi im se i Džejms, oni da su igrali onim tempom kojim je Zvezda igrala utakmice cele sezone, do sad ne bi ostao nijedan igrač u rotaciji.

Jel ti to poredis tompsona koji je dao vezanih 6 poena cedeviti u aba ligi i simona koji npr barseloni spuca 6 trojki u el? Kolko ste vi nerealni jbt

Ne. Simon je bogalj.

Tompson igrač utakmice za sad.

Tompson je debil, proslu je zavrsio sa nula jebenih skokova pisam se u centra takvog

Lecki imaju oni jos jednu postavu celu rezervnu

Ćopavac najprecenjeniji košarkaš koji je ikada igrao za nas.

Ne znam gde si video da sam ih poredio, samo sam pisao zbog onog tvog prvog posta na ovoj strani, nego neka sad. Iako i ja mislim da je debil i da se nije uklopio/nije dobio pravu šansu od radonjića, tompson je najzaslužniji za ovih +14 trenutno.

Пит бул Лазић.

Ja sam za Simona povukao rec da je kompletni idiot, ali da je toliko dobar koliko se potencira lol ne, covek i dalje ima konstantne bagove i nedostatke u igri, taman jedan tip igraca za Zvezdu koja ima kvalitet da se skoro pa proseta do titule ABA lige ali ne i za jedan F4 npr

JEL OVO REJALAN POST AJDE SAD RECITE

Simon+Mitrović=tri bogalja

Ognjen Kuzmic hammer dunk AMAZING (video)

Васа Мицић. Какав је то богаљ био. Ех.

Радоњин осмјех док се поздравља са Лазићем. Непроцјењиво.

I zamisli da se povredi dženkins sad ozbiljnije jer on neće da ubaci rakićevića i dobrića na nekih 4 minuta do kraja kad je 20+ razlike

Ipak AJ FIL DIVOUŠN dogodine