Prijava

Koliko ja gotivim Edina, to nije normalno, iako je grobar...
Nisam gledao, je l' Radonja izdominirao?

Jeste odmorili od tilmoja? Svesno sam podneo zrtvu zbog vas braco.

Ти си као Дуле Вујошевић, тема о Олимпији он прича о Звезди. Плаши се човек јачих и надмоћнијих. Тако се ти плашиш а уједно и потајно дивиш мени.

Moja ponuda tebi da organizujemo trosarinu i dalje vazi, podseti me ko se uplasio?

Ili po tvome, ko se kome divi?

Од сад те игноришем. Не заслужујеш да трошим тастатуру на тебе.

Ja sam se uplasio. Divim ti se tilmoje.

Какве су прогнозе за Катића, нисам испратио шта се дешавало након оне повреде, је ли жив?

Под знаком питања за сутрашњи меч, а до фајнал фора би требало да се опорави скроз, ако не дође до још неког срања.

Reservoir dog

Koliko ja gotivim Edina, to nije normalno, iako je grobar...
Nisam gledao, je l' Radonja izdominirao?

Ма причао све нешто уопштено, питају га једно, он крене да одговара, па завршим на нечему другом... И видело се да није хтео да открива ништа. Ајде то, него што је он мени тежак некад за слушање, баш уме да ме смори.

Мишко ставио цену 400 динара, али ја оде на ово. Никад нисам био у Хали спортова, а желим и да погледам једном уживо ову Мегину екипу. Плус што су све утакмице Звезде и Меге ове сезоне биле лепе.

Имате пренос и на Другом, и на Арени.

боли ме курчина за заставу и навијаче поцркали дабогда

Dobra kvota na nas, kontam da je sigurica, jebaćemo mi ove klince.

дао лазић 3 тројке, пашће снег сутра

Mora neko napokon odmijeniti Simonovića i njegove projektile. Neka je Radonja pustio da Lazić šuta malo više, trebao je i ranije.

ово што један дрвосеча попут Варде носи розе дрес је противприродни блуд

Хала спортова је баш олд скул, а и до јаја се све види, пошто није велика.

Новобеоградска багра ме пријатно изненадила, пошто су углавном певали песме које се иначе не певају више. Чак су певали и: http://www.youtube.com/watch?v=G5sv2lfjRLk

Једино су после покварили утисак кад су у последњој четвртини почели без разлога да прозивају Варду. Али ту је било и једно 7-8 клинаца од 10-ак година (један је имао бубањ), који су све време покушавали да навијају за Мегу. Ту негде на крају утакмице, кад су ови утихнули на моменат, клинци су се најгласније дотад огласили са "Један је Варда" и добили аплауз целе хале. Угасили стоку :)

Е да, маскота Меге је јебена коала лоло

И имали су две оскудно одевене рибе, које између четвртина носиле оне курце као кад се у боксу најављује следећа рунда. Много добре рибе.