Prijava

A Bokte. ON VASPITAVA
Džoni, čitaćeš ovo, nemoj da ga banuješ zbogo ovoga, ozbiljno nemoj.
A i da mogu da kažem sutra kad budem nekom jebavao majku po forumimam a kako janpi nije banovan onomad lol.

Стиг'о Јанпи! Каизене, враћај Расног!

Јанпи је даун, не обазирите се.

Gledaj ovog Nelsona, kako ima obraza da kaže išta.

http://www.mozzartsport.com/vesti/nelson-delije-su-me-jako-razocarale/75025

Znaš, kao treba da budemo zadovoljni što su se borili?! Koji normalan tim šutne 32 trojke eeeej!

Псето88, овим путем желим да скренем пажњу твом оцу да поведе рачуна о томе какве слике стављаш на аватар!

Koji normalan tim šutne 32 trojke
eeeej!

Онај који је толико прецизан и сигуран у себе да зна да ће да погоди МИНИМУМ 20. ЛОЛО

PICKE JEDNE JESTE VI TO POBEGLI NAMA SA CRTE?
A PROZIVALI NAS ZA KRK AHahahahahahhahaha

tu smo, trpimo govna, evo ja otvorio usta koliko mogu.

Kako sam smesan ahahahahahhahahaha
a fora je sto se vi ne smejete jer ste previse nervozni sto ste pukli
i to ne samo ovu sezonu, nego i onu sledecu, sto znaci da sad treba da kazete : videcemo mi one tamo sezone

Istina. Još me drži nervoza, ali kad smo oprostili onom debilnom jebaču i vama ćemo lolo

Nego Gazi da te pitam sutra ako izgubite, koliko misliš da ne dolaziš na sajt?

Jebeno pitanje :D
A koliko dana vi necete dolaziti kad pobedimo sutra? #prc

Tadija ima lepu intrigantnu tetovažu prilično sve govori o čoveku

Ma loše poređenje, najbolji drug mi grobar, sutra me zove da gledamo, ako me ne bude maltretirao mnogo možda i navijam za vas, protiv neću sigurno. Ljudi smo nismo Grobari :)
Nego nema Balkona u četu da uletite na brzaka pa jedan po jedan 20 postova i mirni 3 dana lolo

Jebote, da sam ne znam jedno 10ak okorelih cigana mozda bih ti i poverovao.. Al posto sam ih licno gledao i slusao kako navijaju za Makabi, Cedevitu,Buducnost, Budivelnik, Siroki, Galatu, Real itd tesko mi da poverujem da ce veliki broj cigosa sutra navijati da Bogdan, Zofri, Berta.. pogode svoje suteve

Ma jbt fala bogu da Cigani treba da navijaju za Cedevitu sutra ako su pravi navijači Zvezde, i obrnuto, smarate sa tom nacionalnim kontekstom navijanja ko neki penzioneri nabijem vas na kurčinu retardiranu platite porez, nemojte da dezertirate iz opšte mobilizacije i ako su strani proizvod i domaći istog kvaliteta i cene kupite domaći, eto to je dovoljno a to što navijaš za Partizan protiv Makabija ili za Zvezdu protiv Uniksa je baš bitno za neki kurac.