Prijava

Ovaj švaba ako dođe, biće trogodišnji(2+1) ugovor i verovatno će primati manje nego u njemačkoj. Nije neka životinja koju su svi čekali, ali svakako je bolji od Raška. Ima lošiji šut spolja, ali je jako dobar skakač za svoju visinu, i dobro izvodi penale za centra(oko 70 %).

Izgleda da se i Raden vraća lololo Da bude taj peti visoki.

A pare koje su se uštedele otići će na pleja. Prvi pik je Darius Moris, ali za sada traži previše para.

Раден се враћа? Раден - Раден, Раден White magic, Раден Слободно Бацање?

Izgleda. Da bude taj bekap Mitroviću. Raden, koliko god ga ja ne volim, košarkaški naš najškolovaniji igrač.

И Дачић је наш најшколованији политичар па није успео да објасни ни шта је Калемегдан у 10 минута излагања .

Pusti me bre da nađem neki izgovor lololo

Što se mene tiče, bolje dati njemu neku sitnu paru, ako će Mitar imati više minuta i biti prva opcija na četvorci, nego dovoditi još nekoga ko bi mogao da guši. Nama je 5. visoki neophodan, a bolje Raden nego Kaplanović. Mada, biće obojica tu.

Nego, ima li šta od Bobija, kako vam se čini? Je li prso zbog odlaska Šilba ili su nas svi provalili da je trom ko Skania i da je rupčaga u odbrani.

Tj, ima lj šanse za njega ako dođe neki dobar plej crnja koji može da ga razigrava?

http://www.youtube.com/watch?v=YziIENPkTOU :)

Može Tilmo, ali sa crnjom koji ne razmišlja leptejebo, da dodam ja prvom do sebe, da ne userem nešto nego sa igračem Micićevog profila.

Jooj, jel zvanično potpisao Micić? Ja tripujem da može još uvek da dođe kod nas, znam da ne mere, al onooo.

Odakle ti to za Micića?

Edit: Utripovao si me da je zajebao Bajern i porpisuje za Zvezdu lolo

Dionisijo, rekoh ranijee da se sa Morisom pregovara.

http://www.youtube.com/watch?v=VOrzRbTD5U8

Odakle ti to za Micića?

Edit: Utripovao si me da je zajebao Bajern i porpisuje za Zvezdu lolo

Ma jok, nego se nije slikao u njihovom dresu, i te fore. Samo je rečeno da prelazi tamo...

Dionisijo, rekoh ranijee da se sa Morisom pregovara.

OZB? OPAAAAAAAAAA, jest da će kožu da odere, al on jebe mame. Al majku mu, neće on doći da igra za 100k, cenim da će da uzme zadnju paru, al će i da odradi jebo sebe.

Jbt, što bi ovaj dolazio kod nas uopšte lolo

Gde igra on sad?

Mislim da je slobodan. Tražio nam je gomilu para. Mi par puta povećavali ponudu i sad čekamo njegov odgovor. Ne verujem da bi imao više od 300k kad bi došao. Neću da lupetam sa ciframa, jer ne znam. Ali mislim da toliko možemo da damo za ovog mamojebca, kad smo već na centru uštedeli.

Jbt, što bi ovaj dolazio kod nas uopšte lolo

Gde igra on sad?

Nije ubo ugovor, kolko ja znam. Mada iskreno ne pratim baš mnogo NBA.

EDIT: Jel potpisao Švabo Zirbes? Mislim jel to sređeno, ili se i tu čeka.

Izgleda da je Gazimudo baš informisan u vezi sa našim pojačanjima...on je još pre 5-6 dana najavio Zirbesa(Cirbesa)!
Voleo bih da je tačna informacija za Radena. Sviđa mi se taj igrač. Inteligentan je. Pride može da igra i peticu.
Za Vasu još nema zvanične potvrde da je potpisao za Bajern, tako da nada tinja...Dobar je bio Moris na ovoj tekmi, mada pretpostavljam da je za EL dovoljno dobar, ako je Lejkersima bio dobar .

Žirbes je bio jedan od centara koje smo gledali. Ali nije bio prvi pik, koliko ja znam. Dobri centri su skupu, oko 500,600k jer ih je malo. Ovaj je mlad za centra, i svakako će biti pojačanje u odnosu na Raška. Nije još potpisao. Verujem da dosta uticaja ima to što mu je riba srpkinja, i što je bio na derbiju u železniku lolo. Te pare što bi možda dali za nekog boljeg centra, preusmerene su na pleja. I nadam se da će Moris doći. Pogledaj dože njegove druge klipove, za naše uslove, fantastičan igrač.

Ako nas on odbije, imamo još par opcija. Ne znam koje su. Možda i Vasa, ali mislim da je on gotovo sigurno igrač Bajerna. Neće njega Pešić tako lako da pusti.

Dovoljan mi je i ovaj klip da vidim da je za nas premija. Samo da pristane na relativno malu kintu (mislim za NBA igrača malu).

Ja mislim, ali nemoj me držati za reč, da je on tamo imao malo jače od miliona. E sad, mi smo fazon u mogućnosti da mu damo 300,400 maks maksimum, jer smo uštedeli na nekim drugim pozicijama, a otišli su neki preplaćeni igrači.

Jbg! Neka mu je sa srećom. Nadam se da će izrasti u našeg najboljeg pleja.
Rad sa Pešićem je svakako mnogo korisniji za razvoj mladog igrača, od rada sa Radonjom.