Prijava

Да доведемо и Леброна, опет ће нас јебати фрањевци и сви у Евролиги, само зато што нам је овај брђанин на клупи.

Gledao sam samo 10min protiv Fenera i skapirao da smo, što se tiče igre u napadu, u odnosu na prošlu sezonu napredovali za čitav jedan pedalj.

Не сећам се да смо играли одвратнију кошарку. Радоња не да неће да извуче максимум из екипе већ ће сви да имају најслабије сезоне у каријери. Јбт...

Јеботе, али ја не знам да ли сам икад чуо да је неко имао 9 украдених лопти на једном мечу.

зато што си глув хаха

Јеботе, али ја не знам да ли сам икад чуо да је неко имао 9 украдених лопти на једном мечу.

Čoek krade pehare, lopte su za njega mačiji kašalj

gde ima prenos? daljte neki link da gledam zvezda levski, jebo pas mater onima sa arene sport

Лако испадамо у одбрани, а у нападу силујемо до смрти.

Имамо потенцијал али јбг... тешко да може Радоња нешто да уради, то је тај тип који никад не научи. Јбт, провео је са екипом пола године на припремама, а фазон није успео да састави једну акцију.

Lose ovo izgleda jako. Bez ikakve ideje u napadu, Vilijams za sada nista posebno nije pokazao, valjda ce krenuti da objasnjava. Mitrovic odlican.

Вилијамс ће да јебе кад буде најбитније, не сумњам уопште. Наравно, уколико му Радоња не уручи отказ већ после ове утакмице, лол

Ови Бугари су курац од екипе.

ви се још нисте опаметили а

Бугари су прејадни. Јебасмо их ко на Брегалници.

Бугари аматери.

Ови ће највероватније водити борбу са Металцем за претпоследње место.