Prijava

Pa da pseto, tukli smo prvaka nemačke, dakle u nemačkoj bi bili prvi, oni jebali barsu, dakle i od barse smo jači, a barsa prvak španije, san antonio osvojio nba, nije malo jbg.

Edit: ne pseto, nego gazimudo.

Sledi: zvezda najjači tiim ikad.

Edit2: ali ipak 50-50 šanse za titulu, ako dovedete pleja onda 60-40 za vas jbg.

Е сад сам стварно збуњен.

Прво сам мислио да је оно Бохор који наставља у ироничном тону. Онда сконтам да је Псетов дупли. Таман кад сам хтео то да напишем, видим ово "daj bre stec vis da je debil neki tipa janpi" и схватим то као "видиш да још неко има приступ овим налозима и да те зајебава пола вечери". Сад схватам да сам све погрешно скапирао и да треба да идем да спавам.

Tilmo banovan, Zvezda jebe. Tilmu skinu ban, Zvezdu jebu. Tilma opet banuju, Zvezda opet jebe. Slučajnost ? Ne bih rekao.

Газимудо, можда је само Кливленд јачи.

banovati govedo zauvijek lolollolol

ili nek se samobanuje za dobrobit kluba

kako bi ih tek jebali da se pevalo mladići borovi, devojke jele

Иначе, није ми јасан Радоња што не убаци Ребу бар последњих 2-3 минута

zato što koš razlika more puno da znači

stec pod debil tipa janpi sam mislio na tog lika na slici koju si objavio, idi spavaj, samo pseto ovde je i noge su mi hladne

hugo, svi su shvatili da od rebe nema nista jbg mzt sledece sezone

Па добро, и да значи кош разлике, значи и младом играчу еворлига. Ал и ја мислим да МЗТ не гине

koliko god neki ovde verovali u njega mislim da je to realnost
on nema kapacitet da sledece sezone bude drugi plej i to je to aglupo je da samo zauzima mesto u rUsteru

ako dobiju žalgirisa u gostima, biće opet ložiona tvrda

Kakav Zaligiris, treba tempirati formu za pocetak sledece sezone

kolko picaka na temi, preimenovati u ginekologija

Axaxaxax Desi Janpinjo?
Bohor je.
Ne Bohor je pička nego ono, Bohor piše sa ovog akaunta.

evo me. vidim pominju me ovi iz cry crew pa reko nedostajem vam.