Prijava

Pa ok, ista ta ekipa koja ne može da mune trojku 39 minuta vas raskurca 20 razlike s pola snage.

Лоло, ал вас провозао Вучић, полако, полако. Следеће сезоне са још 10 милона евра можда ће бити 10 разлике за Реал.

kapiram da ima jedno dvaes godina kako nas niste pobedili 20 razlike. ni fmp ni zvezda

janpi, hroničaru zvezdin
des ti nama

banovali ti vucicapedera
nedostajo nam je jedan veselnik da dođe

Trućko koji je tebi kurac brate? Remac je zbog toga najuren jbg. Pustaš duplog nekog levog da se debiliše i smara jako po temi kad igra Zvezda i još gubi lolo, da je bar smešno. I posle kad mu masa jebe majku što je realno ti banuješ egal. Sprečiti kolega, sprečiti. Uzrot to je poenta. Trajnuj ga Bog te jebo koju svrhu ima. Nisam bio na sajtu do malo pre kapiram da bi mu isto napisao ko Pseto, mogu i sad ako nije kasno. Posle mi ispadamo debili i divljaci što psujemo. Kad je ko opsovao Gazimuda, Crvenu konjevu mast pa čak i Janpija? Bolje to mora brt.
Edit: Tebi pričam kapiram da ti vodiš računa o ovim temama.
Edit2: Odaberi Granjki predzadnji poster, eno ti na temi za predloge.

Trućko koji je tebi kurac brate? Remac je zbog toga najuren jbg. Pustaš duplog nekog levog da se debiliše i smara jako po temi kad igra Zvezda i još gubi lolo, da je bar smešno

Грешиш брт, нико од модова (сем Смарка) није био онлајн у време кад је овај спамовао. Педер је банован 5 минута након што се улоговао Трућ

не капирам шта хоћеш. бановао сам га чим сам отворио тему и видео шта ради и капирао, то је то (не може нико да стражари и да га банује после првог поста). и онда тек после тога псето долази и вређа најстрашније. да га је извређао пре него што сам овога бановао, боли ме курац, нека вас онда па се јебите. али кад је већ банован, шта га онда напушавате толико? што се тиче трајног, откуд знам, ја то избегавам, пошто нисам никад ни тражио трајни и капирам да ако дам некоме трајни, нема више одбана.

Remac je zbog toga najuren jbg.

лол, не знам шта да ти кажем на ово.

ЕДИТ: ето слепи је тад био онлајн. није циљ био да се банују егал, него је овај улетео са вређањем накнадно.

kad kažeš peder na Pseta misliš? lolo
Ostade mi mrtvi post na onoj strani

Trućko koji je tebi kurac brate? Remac je zbog toga najuren jbg. Pustaš duplog nekog levog da se debiliše i smara jako po temi kad igra Zvezda i još gubi lolo, da je bar smešno. I posle kad mu masa jebe majku što je realno ti banuješ egal. Sprečiti kolega, sprečiti. Uzrot to je poenta. Trajnuj ga Bog te jebo koju svrhu ima. Nisam bio na sajtu do malo pre kapiram da bi mu isto napisao ko Pseto, mogu i sad ako nije kasno. Posle mi ispadamo debili i divljaci što psujemo. Kad je ko opsovao Gazimuda, Crvenu konjevu mast pa čak i Janpija? Bolje to mora brt.
Edit: Tebi pričam kapiram da ti vodiš računa o ovim temama.
Edit2: Odaberi Granjki predzadnji poster, eno ti na temi za predloge.

kad kažeš peder na Pseta misliš? lolo
Ostade mi mrtvi post na onoj strani

хаха ненене, на вучићапедера мислим, нисам ни видео да је банован Псето... Заслужио је и он бан за оно вређање, ал јбг, педер је стварно смарао, и требало је да га неко подоји курцем

Da l misliš da je Pseto rifrešovao banovane da vidi da l da počne da psuje ili jok?
Nema šta da mi kažeš na to reci mi ovo, koja je uloga ili korist od onog akaunta?
Meni je banovan dupli sa koga sam pisao definicije, šta ovaj radi sa ovim? Podjebava, troluje, šta?

А и псето се прима ка' мало дијете јеба' га коњ у шупак :)

Али такви су ови што навијају за ФМП, јебига, јеб'о вас Ћоки грдни :)

Ma nema šta ko da ga doji jbg, odrapiš ga i izbiješ mu iz glave da pokušava opet da troluje i Smara. Sa ''normalnim'' Grobarima se sasvim dobro slažemo :)
Ovakvi debili su problem što se pustaju da smrde, uvek će da se nađe neka paljevina da l Pseto ili ja ili ti svejedno je.

e kapiram ja vredjanje i pljuvanje podjebavanje i sve. al koliko ste jebeno nerealni, to je jebeno neverovatno. pa direktor je isto to radio na nasoj temi aj sto ga niko nije psovao nego ste ga jos podrzavali. kao kul fora. posle ste kukali za direktorov dupli da se odbanuje. mislim jebote nije to davna proslost. pa i taj pseto je dolazio sa duplog na nasu temu da provocira. i sad kao mamu ti jebem u picku 1 dan ban.

ko je od cigana banovan za dolazak na nasu temu?

koja je uloga ili korist od onog akaunta?

jel ti to ovo ozbiljno pises ili se sprdas? pa pre 10 dana ste paradirali sa 20 fake ac po vuki, kao kul fora. i sad jbg dosao lik i jebe vas. molim lepo. ne vredja no jebe budale. sta je sad fora, cemu ban?

jebi glupe cigane i grobare
torčida maksimir vlasenica

није битно да л' је рифрешовао бан листу, искулирајте мало са тим вређањем. ако неко пријави кајзену, укинуће нам спортски подфорум, лол.

То што јавио каже... :)

Ево копираћу и пвт, да не буде да ја на пвт причам једно, а овамо друго:

Па контам да не би било фер бановат' њега трајно, чији год да је налог, нисам ни погледа' ако ми вјерујеш, с обзиром да се жале људи на много оправданије банове и кукају... Јер прозиват' на тему са утакмицама и на неку другу је мени исто...
Без обзира играла се утакмица или не...

Више ми је ође заслужио псето бан него овај болид што смара... Јер је он ментол, досадан је, истина и бескористан потпуно, али псето као старији аутор треба само да продужи даље и кад га сви искулирају он ће виђет да је небитан и продужит' даље... :)

Javio axaxaxaxaxax
Da nas bar jebe pa i da ga pomazimo nekad, nego smara jako. Janpi ja se evo Boga mi ne sećam to oko Direktora šta mi pričaš a pričam iz svog ugla. Što bi mene banovali na temi Partizana? Daj jedan post gde spemujem i smaram. Daj jedan de sam psovao Gazimuda CKM ili koga oćeš

dok sam više bio tu, znam da je solidno funkcionisao Džonijev plan, ovako nema upadanja a samo kad se igra CZV - PAR otvori se ona tema za tovarenje
jebemliga

al' ovog vučića treba proterati nema tu šta