Prijava

брате зар то овде ико пориче јеботе, не рачунајући ове дауновце расног и сличне

сморили сте са понављањем тога, боли ме курац много за то, не боли ме што звезда није звезда или шта већ

Smorili su navijaci FMP-a sa ponavljanjem. Navijaci Partizana nisu nista smorili, mi u prolazu kazemo tipa"cestitke FMP-u", FMP puca veceras" i ostalo, a onda vi naravite 10 postova oko toga.

ne vredi, mora da se ide na njihovu temu i objektivno, bez psovanja, da se pišu činjenice:
Partizan je osnovao Franjo Tuđman, Partizan nema svoj stadion...

да, убеђен сам да је ово курајбер

ma nema šanse
džoni je jeo govno sa niveama
i otvoreno

a ova hinja i šatrotrol je dupli od nekog od ovih objektivnih grobara

Nisam Kurajber ostavite coveka na miru.

Inace mislim da FMP treba da vrati Makabiju za onu provokaciju, who the fuck are you. Ne znam jeste razmisljali o tome?

mi u prolazu kazemo tipa"cestitke FMP-u", FMP puca veceras" i ostalo

Da da, u prolazu nonšalantno, pročitaj svoje postove u poslednjih par strana. Transfer je kolko siluješ sa fempeom. Debilko.

јеси јеси курајберу сигуран сам

Ej truć, aj nam ga skini skurca
pretera ga čovek (ako dobro vodim evidenciju za sad mu 7 puta jebem mamu, najdirektnije)

Jos jednom zahtevam da se banuje clan direktor. Pozivam se na pravila sajta vukajlija. Ako sam neka od njih prekrsio, banujte me trajno. On jeste i bice sramota ako ne bude sankcionisan.

Pa idi na temu pitanje autor-odgovor moderator, šta ovde kukumavčiš narikačo.

Fazon je što je on dobio šećernu bolest i što mu je kosa opala od toga što u svim medijima(osim fegijeve emisije), evroligi, aba ligi, regionalnim medijima govore kako je ovo Zvezda, niko ne pominje FMP pa od nakupljenog stresa i frustracija dolazi ovdje i misli da njegove provokacije dopiru do naših moz, mozaka, mozgova.

MI SMO PANTERI NAJJACHI SMO NAJJACHI

Neće Direktor biti banovan jer kad smo rekli da nam ne smetaš došao si i počeo da siluješ sa namerom da budeš dosadan. Neki modovi vole ovo, fazon kao u Velikom bratu iz ofa gledaju kako ti smaraš a mi te psujemo jbg.

Ako je takav nacin konverzacije ono sto moderatori sajta zele, ne mora ni da bude. Psovanje familije je najprimitivniji oblik komunikacije, karakteristican za ljude bez argumenata. Mada, koliko vidim takva fela polako postaje dominantna.
Zaista ce biti sramno ukoliko ne bude banovan.

aj ti napiši još neki put FMP
nemoj si sisa

Zato ti prijatelju dragi digni ruke od svega i nemoj više dolaziti. U protivnom budi spreman da primiš psovke na svoja pleća jbg.
Ove navijačke teme se razlikuju od svih ostalih po pravilima. Pozz

Ove navijačke teme se razlikuju od svih ostalih po pravilima.

A po cemu to? Nadam se da shvatas opasnost presedana koji ce se dogoditi ukoliko mi bude zabranjeno da pisem sta zelim bez vredjanja bilo koga. U teoriji, sutra ce se skupiti dva clana vladajuce stranke i jebati majke svima koji napisu nesto ruzno o premijeru. I mnogo drugih implikacija kojih ti mozda nisi ni svestan u ovom trenutku.

Ja ovde ne branim nikakvu navijacku poziciju, ja branim slobodu reci i misljenja. Evo ti post iznad, jasno preti da ce najcrnje vredjati ukoliko se napise rec FMP.

Zbog svega navedenog, doticni mora biti banovan, inace ce sajt izgubiti mnogo. Zapamti moje reci.

омг колико си досадан

Dabogda ti se digo kurac na maminoj sarani

mrljo objasnio... JEBI ZVEZDO GLUPE GROBARE...