Prijava

Kako Boxer moze kulturno da se ponasa, covek ne psuje i sve kul... I uopste, ako delije preskoce tu psiholosku barijeru i prihvate da navijaci Partizana ne zele da prihvate laz i nazivaju stvari pravim imenom (FMP) videcete da sve ove navijacke teme mogu biti itekako produktivne. Uz mala potprcavanja naravno, deo folklora... Ali psovanja uvek dolaze zbog FMP-a. Raskenjah se.

вуцицупедеру, ја сам запамтио да си имао пет постова од којих је сваки имао поенту да је то звезда, а не фмп. можда ти сад хоћеш да направиш неки паметан спам, али не капирам потребу за тим. једино што мислим да овде модеришем је да спречим да неко намерно сјебава тему противничког клуба. што се тиче спама и увреда, за то ћу давати неке мање банове да се искулира и то ако случајно налетим и видим.

едит: лол, "фмп, а не звезда". и ја сам се збунио.

Ok, necu vise da spamujem, samo htedoh da razjasnim. Ruzno je pljuvati i vredjati nekog zato sto drugacije misli. Iznesi svoje vidjenje stvari i idi dalje.

Е смараш више педеру. То ти је део ника, немој се вређати педеру. Очигледна ти је намера да долазиш овде и провоцираш људе педеру, тако да немој моралисати и глумити неког васпитаног младића који воли са пријатељима да уз пунч и Кокту и прегршт пошалица и доброг скеча коментарише игру Безбрадице и Ђорђа Каплановића. Педеру. Играмо за три дана са прваком Европе, тако да капирам да је најмање што људи желе да прочитају овде прељевање твоје квази троловске љигавштине. Педеру.

ЕДИТ: Труће, да не пишем на фудбалској теми ЦЗВ, врати тему на врх, немој мислити да је остало непримећено то што сте је ставили доле да буде у рангу са Баскетбол менаџером и Аутомобилизмом. Оно, капирам да смо постали чемер од клуба, али ипак мало поштовања према бившем прваку Европе и света, молићу.

Keve mi da bar dodjes i istovarujes govna pa da covek kaze ok jede govna neka ga ali ova ljigavstina sto si ti kao fin mi opasno ide na kurac. U stvari se samo drzis na ivici bana a kenjas ovuda. Jebo te dulo u oko

FMP je u velikom padu forme, mislim da nece biti lako protiv Makabija. Mada ne znam koliko izraecima treba pobeda, ako im treba vrlo tesko momci iz Zeleznika mogu nesto.

И после кукаш кад те неко напуши курцем.

курајберу педеру напиши то са оргинала ако смеш

E aj nemoj vise niko da mu ista odgovara ili replicira. Ali ozbiljno.

Skapirao sam citav plan a vi me ne kapirate.

http://www.dodaj.rs/f/1P/Fn/1jNiZN3v/1.png

http://www.dodaj.rs/f/1K/mo/4KFJuaMX/2.png

Još do kraja da se izgura sa prosjekom od 15k ili malo ispod i super, budžet raste iz sezone u sezonu.

вуцицупедеру, ја сам запамтио да си имао пет постова од којих је сваки имао поенту да је то звезда, а не фмп. можда ти сад хоћеш да направиш неки паметан спам, али не капирам потребу за тим. једино што мислим да овде модеришем је да спречим да неко намерно сјебава тему противничког клуба

Cek, pamtis verovatno da se na jednoj od dve teme vodila polemika oko nekog faula na utakmici. Dve strane suprostavljene jer imaju svoje misljenje.
Ako je moglo o jebenom faulu da se raspravalja na nekoliko strana, i da se o istom dogadjaju iznose potpuno razlicita tumacenja, ne vidim sta je problem sto se za CZT kaze da je FMP?
Dokazi za to postoje, a to sto vecina zvezdasa potiskuje osecaj srama zbog mogucnosti da neko pobedi Partizan ne daje im za pravo da osporavaju cinjenice.

Imam brate ortaka on lepo kaze "jeste, FMP smo, coki ovo radi da bi kupio klub i oprao pare, ubaceni su i politicki interesi,al eto nosi nas grb i ime pa mi je klub blizak" i to mi je skroz ok.
Pa jebote bio sam prisutan i kad su tamo neki Siroki, MZT, Vozdovac... imali svoje navijace, sto je sad FMP toliko poseban pa ne sme da ima svoje?

Gaz sad se i ti proseravaš. Boli mene kurac kako će bilo ko od vas da zove Zvezdu al kad ta ista Zvezda gubi tekmu a ti provociraš sa namerom budi svestan da će neko da ti jebe familiu. Kod nekog će upaliti jbg.
Šta je sledeće ubeđivaćeš nas da je janpi normalan?

pseto88

E aj nemoj vise niko da mu ista odgovara ili replicira. Ali ozbiljno.

ovo je jedino pametno
al aj ti budi pametan kad neko ovoliko bude pušten da jede govna
dakle moram, jače od mene, moram bar jednu dečiju da mu napišem

VUCICUPEDERU, ZA SVAKI SLEDEĆI PUT KAD NA OVOJ TEMI NAPIŠEŠ FMP, ŽELEZNIK I TA FRANJEVAČKA SRANJA JEBEM TI MILU MAMICU U PIČKU

odbrojavanje može da počne

Gazimudo lepo objasnio.

Ceo sajt je baziran na slengu i iskrivljavanju reci. Sta je problem sto neko Zvezdu zove FMP? Cim se toliko potresate znaci da vas boli, a cim boli istina je. Na kraju i da nije, imam falinku da pisem FMP umesto Zvezda. I sta sad?

Ne moze da se psuje za takve stvari. Moderacija je tu da kontrolise.

za sad 2 puta
nastavi

Imam brate ortaka on lepo kaze "jeste, FMP smo, coki ovo radi da bi kupio klub i oprao pare, ubaceni su i politicki interesi,al eto nosi nas grb i ime pa mi je klub blizak" i to mi je skroz ok.

брате зар то овде ико пориче јеботе, не рачунајући ове дауновце расног и сличне

сморили сте са понављањем тога, боли ме курац много за то, не боли ме што звезда није звезда или шта већ

Trazim ban za clana po nadimku Director zbog direktnog, nicim izazvanog i najvulgarnijeg vredjanja familije. Nadam se da moderacija nece ostati nema na ovo i da se krivica nece pripisati meni bez razloga. Inace ce biti napravljen ozbiljan presedan cenzure i zabrane iznosenja misljenja na ovom sajtu. Na kulturan i nadasve odmeren nacin. Toga nikad nije bilo i nadam se da nece ni sada.

viš kako možeš da napišeš post bez fmp
za sad samo 2