Prijava

ПРИЈЕДОР:: РЕФОРМА КК Црвена звезда теме

Ми сви који навијамо за ККЦЗФМПДИВАТЕЛЕКОМ ''потписаћемо'' пост у коме се говори да је Звезда у ствари ФМП, да смо ми Пантери, да је Ћоки легенда, да је Дуло зла коб Мегатренд власти, да је Вучић Звездин шугардеди, ма све што оћете, промените и назив теме у ФМП Железник, боли ме курац, ал да више не смарате везано за било шта наведено, досадни сте више у пичку материну, пустите нас (навијаче ККЦЗФМПДИВАТЕЛЕКОМ) да разговарамо ко људи. Било ком гробошу који се оглуши о правила следи бан од Х+1 дана,где је Х редни број истог преступа. Он ди адр хенд, сви су добродошли да коментаришу дешавања на терену, утакмице, трансфере и слично.
Велики поздрав
Слепи Ретард

Janpi nemoj se srditi, samo si mi neka asocijacija ovde na malo zaostalog lika od 35 dina koji trči po plaži i šutira sveže napravljene kućice od peska deci. (Skida dreseve maloletnicima)
Ništa lično. Pomenem te nekad bez tvog prisustva istina, kad mi treba tako neko poređenje.

Он ди адр хенд, сви су добродошли да коментаришу дешавања на терену, утакмице, трансфере и слично.

Ako je već tako, odmah da razbijem famu. Šta mislite da li je prelazak Bobija u Barsu moguć i realan? Na koliko je Vilijams potpisao (opšte je poznato da se crnje iz Amerike ne zadržavaju mnogo po našim klubovima, još pogotovo ako su igrači njegovog kalibra) ?

Pozdrav

šta te boli kurac šta mislimo?
#nepričajsgrobaromjebogatatatuđman

Ко си сад ти кој мој и што тако, виш да је човек потпуна супротност од других гробара што нам трују тему данима, ако је гробар уопште :/

Ako je već tako, odmah da razbijem famu. Šta mislite da li je prelazak Bobija u Barsu moguć i realan? Na koliko je Vilijams potpisao (opšte je poznato da se crnje iz Amerike ne zadržavaju mnogo po našim klubovima, još pogotovo ako su igrači njegovog kalibra) ?

Znas kako, centri su u poslednje vreme deficitarna roba u Evropi. NBA odvede sve sto valja, tako da ne bi bilo iznenadjenje ako se poklope kockice. Na stranu sto je limitiran i statican igrac, Evropa slabo sta ima da ponudi na petici... Skorcijanitis jos glumi neku zvezdu u Makabiju, pa ti gledaj.

Vilijams je potisao na godinu dana za 800.000 dolara.

Да не остане на прошлој страни:

ПРИЈЕДОР:: РЕФОРМА КК Црвена звезда теме

Ми сви који навијамо за ККЦЗФМПДИВАТЕЛЕКОМ ''потписаћемо'' пост у коме се говори да је Звезда у ствари ФМП, да смо ми Пантери, да је Ћоки легенда, да је Дуло зла коб Мегатренд власти, да је Вучић Звездин шугардеди, ма све што оћете, промените и назив теме у ФМП Железник, боли ме курац, ал да више не смарате везано за било шта наведено, досадни сте више у пичку материну, пустите нас (навијаче ККЦЗФМПДИВАТЕЛЕКОМ) да разговарамо ко људи. Било ком гробошу који се оглуши о правила следи бан од Х+1 дана,где је Х редни број истог преступа. Он ди адр хенд, сви су добродошли да коментаришу дешавања на терену, утакмице, трансфере и слично.
Велики поздрав
Слепи Ретард

Него ево, дец игзикли д шит ајм токин абаут

Vilijams je potisao na godinu dana za 800.000 dolara.

Одакле теби тај податак и зашто га представљаш као да је истинит?

Molim vas da ga banujete za klevetu.

Одакле теби тај податак и зашто га представљаш као да је истинит?

Pa nije to nikakva tajna Slepi. Zna se i sta je ko kome nudio, a kamoli koliko ga je potpisao. I ne znam zasto se pravi fama oko toga, Markus Vilijams je najbolji stranac kod nas posle Bo Mekejleba, igrac koji moze igrati u bilo kom timu Evrope za ne manje od milion. Vi zaboravljate da pricamo o klubu koji je u Top 16 Evrope, ekvivalent mozda Monaku u fudbalu. Pa ne igra se u takvim timovima za dzaba.
To uopste nije visoka cena za igraca takvog kvaliteta.

који имбецил ово је нереално

Трућ или га уклони са наше теме или ћу невољно свакодневно затрпавати ону вашу

Pa nije to nikakva tajna Slepi. Zna se i sta je ko kome nudio, a kamoli koliko ga je potpisao.

Ја пријатељу не знам. Не правим се мутав, ево стварно не знам, живота ми мога. Реци именом и презименом или немој причати уопште.

covek lepo diskutuje o kk fmp (doduse na temi kk crvena zvezda) i nikog ne vredja. koliko vidim i slepi se ubacio u neku pricu sa njim.

ako ti se ne svidja mozes lepo da se izlogujes, ili jos bolje odjebes sa sajta.

sto se tice nase teme redovan si tamo pa te niko ne vredja. dok na svojoj ti ne propustas priliku da nekome jebes majku i nazivas imbecilom samo jer je eto na tvojoj temi.

Molim da se clan pseto88 udalji zbog vredjanja. Ako cu ja na svaki post trpeti uvrede ne znam sta je poenta moderacije.
Ili nek se lepo stavi pravilo koji clanovi smeju gde da pisu. Ovo postaje nepodnosljivo i bice tako dok moderacija ne pokaze jasnu nameru da zaustavi siledzije.

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=853#post_3109824

У питању је гласина коју сам чуо и написао овде, а овај Педер од тад то представља као "100% проверену информацију". Могу рећи да ми је драго што уливам толико поверење.

Pa ja vredjam samo vas dvojicu ne secam se da sam ikoga vise uvredio

Sprdao sam samo onog mlecnog puta jer je nackli

I inace sem vas dvojice ne mislim da ima(sa vase strane) jos puno debila

Janpi tebi se prvi nisam obratio ko zna od kada ali ti ne propustas da mi se obracas ili da trazis banove za mene. Ja zvezda(jer tako dulo kaze) ti dulo fazon

ja trazio ban jer si vredjao. isto kao sto si ti trazio ban za mene kada sam vredjao. nzm zasto ovo moram da crtam.

sta bi bilo da sam trazio ban npr za stevana jer dolazi na nasu temu sa duplog da napusava?

i aj posto cemo tako da se igramo, ocigledno ne odustajete pa cu editovati post

ja trazio ban jer si ti pizduljina, sta bi bilo da sam trazio ban za stevana jer je on isto pizduljina? jbg kad ste 2 retarda.

Pa eto Stevane, recimo da je tako.. a nije, jer ako malo bolje pogledas, ja sam tu cifru pominjao pre doticnog posta... Svejedno, tebe zbog istog upisa niko nije nazvao imbecilom.

Za ovo vredjanje sam zaista mislio. Dokle ce ovaj sajt biti taoc pojedinih likova koji se ponasaju kao u svom oboru sa ovcama? Ne mozete vredjati druge ljude koji vas usta nisu uzeli i proci nekaznjeno. Koliko je samo dobrih autora napustio sajt zbog ovakvih ljudi. Ako moderacija ne zeli da stavi do znanja kakva su pravila ponasanja, bolje da se povucem i napustim sajt. Mozda to neki i cekaju, ali to bi bio trijumf sile u odnosu na lepu i normalnu komunikaciju. Kakva je svrha biti negde gde te vredjaju i nazivaju imenima, a da pri tome nemas zastitu onih koji bi trebalo o tome da misle.

Kad sam ja za tebe trazio ban? Pomesao si nesto

Ne moras ti da crtas nista veruj da je sve jasno

јесте, да га банујем, па да не сазнамо ко је шта и коме нудио у вези вилијамса. и ја чекам одговор.

Autor vucicupederu je popušio neko modu kurac da ga ne bi banovao.

I to nije nikakva tajna. Zna se šta je i kome nudio, a kamoli koliko puta ga je popušio. I ne znam zašto se pravi fama oko toga, vucicupederu je najbolji pušač kurca na sajtu, peder koji može pušiti kurac bilo kom evropskom moderatoru.
Vi zaboravljate da pričamo o sajtu koji je u top 16 Srbije, ekvivalent možda Čukaričkom u fudbalu. Pa ne puši se kurac na takvim sajtovima za džabe.
To uopšte nije visoka cena za takvog pušača kurca.