Prijava

hahaahhaahhhhahahah

Omašio si i za prošlu i za ovu sezonu, srazmerno. Namerno sam te pitao za prošlu jer je imao smanjenje plate (kidanje ligamenata, a i bio je "projektovan" da se proda na kraju sezone, al jbg, povredio se). Prošle je imao 240, ili 260, nisam 100% siguran, a zar ove nije 170? Tj. možda je i 150, ako Murić ima 150, ali mislim da obojica imaju po 170. Znam da sam gledao i ono "škk", pa sad će Milos. da ima istu platu ko Slovenac.

U svakom slučaju da završimo priču, niste prosjaci iako prosite svaki dan. Moje mišljenje je da ima Zvezda više, ali nema 7 miliona više, kako vi pričate, već da je to jedno milion više. Al ako je ovo privatni klub, kome niko ne može da zabrani kako će da se zove, niko ne može ni da mu zabrani koliki će da mu bude budžet. Isto tako od države dobijaju podjednako, a Zvezda igra EL, plus što je to budžet i za Zvezdu i za FMP. Zaključak je da te pare nije izbio niko ni tebi ni meni iz džepa, i da treba da nas boli kurac za budžet i za sve. Ali džabe kad se svako malo pojavi neki peder da serenda o tome.

dule vodi partizan za insulin i toner za saopstenja protiv cokija.

хахахахаха јеботе, сјајно!

Da izbegnete nagadjanja... Budzet FMP-a ove godine je 2,2 puta veci od Partizanovog. Sad, to je projektovani budzet, odnosno potrebe tima u toku jedne sezone. Druga je stvar sto FMP isplacuje (jbg Koka Kola i Pepsi su veliki klijenti), a Partizan duguje po nekoliko plata.

kada ćeš da se pojaviš sa originala?

Сантјаго Коровјов
dule vodi partizan za insulin i toner za saopstenja protiv cokija.

Hahahaha

Bravo remenski hahaha

Inace bilo bi do jaja da markus ima platu dva miliona sto bi znacilo da cemo SLEDECE SEZONE opet imati dva miliona da dovedemo glavnog igraca u timu a kako je jovic stasao da pegla prvog pleja onda mozemo da dovedemo sutera od dva miliona jer nam je suter najpotrebniji

Inace bilo bi do jaja da markus ima platu dva miliona sto bi znacilo da cemo SLEDECE SEZONE opet imati dva miliona da dovedemo glavnog igraca u timu a kako je jovic stasao da pegla prvog pleja onda mozemo da dovedemo sutera od dva miliona jer nam je suter najpotrebniji

Može nam se, jbg. Imamo prave ljude u klubu, znaju da iskoriste to što smo najgledaniji tim u EL. Mislim da su iz kluba već rekli da će sljedeće sezone budžet biti veći nego ove #čekamoLeBrona. Igramo 2 sezone povezeno u EL poslije 16 godina a oni su igrali u kontinuitetu iz sezone u sezonu i zapali u debeli minus. #duloBog

https://pbs.twimg.com/media/B9PeuF9CcAECa1k.jpg

zahvaljujući jednoj firmi, zahvaljujući prijateljima, zahvaljujući pomoći FK-a(kome je račun u blokadi LOLOLOLOLOL) . Sve ovo dolazi dragi moji od države, država ih hrani.

Nije racun njihovog fk-a u blokadi, legle su im pare od skuntelara a i digli su kredit od milion-dva, nisam siguran

Pa dobro, ali opet imaju 15 miliona duga.

Nemojte da opet pricamo o budzetima, mi smo svi kerov kurac za ljude koji znaju kolki su budzeti tako da mozemo samo da prdimo

Prosli put im je ruzic dao pola miliona a ne zna se odakle pare ali isto tako stizu i nase racun u fk nam je u blokadi minimum 5 godina vec...pustite ta sranja samo cu vam reci da je fudbal mafiji isplatljiviji od droge, kurvi, kocke i reketiranja i to je to

Kosarka je boljoj poziciji ali kada vidimo ko je u vrhuskama nasih klubova-sve je jasno. Tu racunam cokija kao nasu vrhusku, da se ne zajebavamo, a o psd-u necu sada da ne prizivam groblje ovde

ZA KOJE PARE SI SE PRODAO PIČKO???

jović se raspada ko hajduk iz kule
nema on ideje u napadu da bude prvi plej

Jovic se raspada? omg -.-

Баш супротно брт, Јовке екстра диже форму у последње време... Почео је да дели асистенције скоро ко МВилл, а богуми и да напада кош и, што је још битније, муне и он неки поен...

Ja bih za iduću sezonu pored jovića doveo malog miljenovića, a rebića malo veću minutažu ili u skoplje na pozajmicu. Bolje u skoplje, ipak. Tanak je mali

Oće Miljenović opet kod Ćokija, oće to

Ne znam što se Jović toliko nipodoštava kukavac. Po meni igra odlično, igra pravu ulogu Nelsona za siromašne. Imao je povrede ali uvijek se vraćao kao da se ništa nije desilo. Među najboljima je u posljednje vrijeme i teži ka tome da uđe sa Lazom u društvo najboljih defanzivaca Evrope.

a rebića malo veću minutažu ili u skoplje na pozajmicu. Bolje u skoplje, ipak. Tanak je mali