Prijava

Исто ко кад Дарко Лазић најавио наступ у Косјерићу, ти се средио, купио мајицу са натписом " ВИДИ МЕ ДАРКО, ЛИЧИМО АХАХАХАХА" а он те узјебе и оде у Ужице.

исто ко онда кад је звезда крцала у баскету па дође мај јун и попиша се богдан по њој јбг :((((((

to ti je ciganjski život
zapevaj kad malo ugreje sunce
i nemoj da mraćiš da će sutra pokisnemo
znamo i mi
al večeras pevaj DŽURDŽEVDAN

какав ти је то хаику брт

Јебач, дувај балончиће с нама, увек дувај балончиће. Не мораш курац само. Ако сви будемо дували балончиће, можда и прескочимо курац неки пут лоло

ma boli te kurac, ti si zajebani cinik, lolololo

Је л' има Зона прес вечерас?

sve u kurac
FMP JEBO PRVAKA EVROPE

зар није провидно да вас прцам већ данима на исти начин?

добро је што ћете заборавити ово за који дан па ћу вас прцати опет, исто као што заборављате какве су нам пичке играчи чим победе некога, а дотад сте им јебали све женско а бога ми и мушко покући

Је л' има Зона прес вечерас?

Јел данас стварно? Никад нисам гледо уживо Тегелтију душмана, ал вечерас бих могао, немам ништа паметније да радим

Ево га, иде емисија.

Kako to misliš nemaš pametnije ništa da radiš? Goli život će sam da se gleda?
I da, Jebač je pička, kad je bio mod bio je i jajara i malo pre toga ali je takođe naš brat i ja ga volim kakav je takav je pozz

Јебач, ти да се зајебаваш, не би после говорио "есам реко" чим дођу два пораза. Него ти лакше да будеш пичка, разумем ја то иначе, само не могу да разумем ту појаву у "навијању".

Ево га, иде емисија.

Toп!

Kako to misliš nemaš pametnije ništa da radiš? Goli život će sam da se gleda?

имам могућност гледања одређених канала уназад, а у те канале свакако не спада сељачка телевизија попут СОС канала, тако да Фегетлију ако сад пропустим не могу гледати касније, а Марића могу кад оћеш брт. тако увек радим, пустим дан-два касније, премотам кад су рекламе и гледам програм ко човек. #пишајпосиротињи

по33драв пријатељу

јебига стеване, много много волим кад се други људи нервирају, зато и радим ово што радим

Koliko misliš da živiš dok te neko ne ubije? Kad misliš da nađeš devojku koja će to da trpi? Jeri bre?

Kad misliš da nađeš devojku koja će to da trpi? Jeri bre?

Купиће неку шиптарку која оће да се уда на село за српског нежењу (читај њега).