Prijava

pseto opet si se nalokao angele

NIKO NE LUPETAJ HOCES DA TE UBIJEMO SAD JEL TO HOCES?
BEZVEZNJAKOVICU NIJEDAN!
ON CE NAMA A KO JE OGREBAO MILUTINOVA

SAD CES JOS TI DA SE MESAS U NJEGOV SEKSUALNI ZIVOT I DA TI SMETA STA ON RADI U SVOJIH 18 ZIDOVA JER IMA VELIKI STAN I SANDRU JOVANOVIC ZA DEVOJKU

SRAM TE BILO BUBULJICA

pseto opet si se nalokao angele

nisam brt popio peses piva i sam sebi pustio rovca da idem nedje

на овој конференцији коју сте окачили душко ништа не прича о судијама. има ли негде цела?

Хахахаха, тачно се види да га је луди Радоња повео на конференцију да и он мало сврши. Јака у екстази.

http://oi62.tinypic.com/mcrkb6.jpg

hahahaha slepi klasicna tetka iz hamburgerije
samo dodaje kečap i majonez

Reme ne pratis...jaka je dosao jer je resio utakmicu time sto nije vise igrao

Наравно Псето. Него бре, да није дошао на конференцију, нико не би видео да је он заправо највише свршијо, а ако то сви не знају, као да се није ни десило.

evo truce sa sajta
Video sam izjavu Blažiča da smo i mi prljavi, nakon što je namerno udario (Milutinova) i verovatno ga slučajno pogodio u oko. Da je barem prišao da se izvini... Da li je to borbenost i moral? Čujem da se Boban Marjanović udara po kolenima, iz konteksta se izvlače situacije. Komentariše se prošla utakmica, a u njoj smo izveli samo šest slobodnih bacanja! Sve Tepić. Vidi se i da je Pavlović uhvatio Lazića za nogu, a pre toga se nije videlo kako Lazić pravi faul. I ako ga je uhvatio za nogu nije hteo da mu izbije oko. Šest bacanja Tepića za celu utakmicu!? Zatim je nastavio o deljenju pravde na trećem meču:

- Delegirani su, prema Zvezdi raspoloženi Belošević i Radović koji je postao garant. Pavlović je naseo na provokacije, to je njegova greška. Ali, ne svira se kada igrač kreće da provocira, već samo reakcija. Uostalom, bili ste i prisutni sami, imate oči, možete da komentarišete. To nije osnovni razlog, ali je vrlo prljav način delegiranja i ponašanja sudija. Zvezda ima dobru logistiku i svim sredstvima se bori da ostane u Evroligi.
Vujošević je nastavio:

- Imamo karakter da prevaziđemo i tu situaciju. Imate i vi oči. Videli ste kakvi su faulovi svirani u kojim momentima, a onda kada je rešena utakmica izmišlja se i kompenzuje. Oni se igraju sa sudbinom ljudi, ne znajući da se igraju sa svojom sudbinom - zaključio je Vujošević.

Radonja apstraktan strucnjak lol

Иначе, што више пљујете Јаку, све ми је готивнији, луда лобања скроз. Као клинац човек тренирао хокеј, па шта мислите, да ће да мази противнике, наравно да је болид. лоло

А и сутра Јака полаже за 1 разлике на крају (овај пут успешно).

Иначе, без зајебанције, биће тешка утакмица сутра, тешко је пронаћи мотив у два дана за редом, и тешко је да се игра на овом нивоу два дана за редом, поготово ако узмеш у обзир да те текме са оволико набоја испразне. Увек поражени буде доста мотивисанији. Добијамо на мишиће сутра. Али баш на мишиће. И контам да ће ови већи део текме водити.

Oni se igraju sa sudbinom ljudi, ne znajući da se igraju sa svojom sudbinom - zaključio je Vujošević.

кретен

Nije kreten brate on je bolesna osoba i treba mu lecenje. Ali ozbiljno mislim to

Kaže Radonja MISLIM DA JE OVO NAJBOLJA ZVEZDINA UTAKMICA U LIGI OVO ŠTO SAM JA USPEO DA POGLEDAM.
Pa gde si bio brate rođeni na pecanju kad pola nis video axaxaxaxaxa. Bog

Mi sutra samo ako povedemo oni nece znati gde su. Preveliki je pritisak u pitanju i zbog toga se serije cesto zavrsavaju sa 3:1

E da boh na to sam vristao ko da je igrao poker i po malo bacao pogled na tv hahahaha

Ali vrv je mislio da jos nije izanalizirao sve

axaxaxa a recite da radonja nije ona mekana gotivna glavica

Ma znam brt na šta je mislio ali koji jebeni car treba da budeš da kao trener kome ništa ne sme da promakne otkineš izjavu
Prelol

Nije mekana glavica pre je jedan od onih polupometenih likova koji lupetaju bez da su svesni sta pricaju i sto se stalno saplicu i padaju ili udaraju glavom u nesto i sto im prodajes svaku glupu foru koju cujes