Prijava

e desta šta ima xaxaxaxa

Najjače je to što udaraju glavom svakomalo im ne pada na pamet da promene

a boli ga kurac realno
šta misliš kolko ga boli kurac šta je rekao na konferenciji?

kada bi ga pitali sutra, kako biste prokomentarisali vašu izjavu od juče
bila bi reakcija u fazonu
koju sad izjavu jebemusunce
http://images3.kurir.rs/slika-900x608/dejan-radonjic-1366124294-297779.jpg

Koliko ste propustili ako vam ne bleje Parovi na Tv

šta se desilo na parovima?
zamisli radonju u parovima xaxaxa

Ja sad okrenuo da vidim kaka zajebancija vidim ova guska kaze: svi me napali samo ova trojica stali u moju samoodbranu

Blagoja to mi na fejsu banulo danas.
Coa priča Maca kako je ovaj Goce Tržan muž molio da joj svrši po guzi i da ima 16 cm pa ga je zato Goca ostavila i svašta nešto jbg mrzi me da pišem i da drkam

Маркo
фендере џаба ме убеђујеш да сам ја тај са обољењем свако овде зна праву истину иди попиј лекић сад да се не исечеш бритвом кад партизан попиша звезду вечерас

ОБОЉЕЊЕ
Б
О
Љ
Е
Њ
Е

Hahahah, eno ih globari, kao po notama gurua, "prljava igra kme kme", a neki od njih (po sopstvenom priznanju) nisu ni gledali mec.

још ће пашчад на безобразлук да узму ову серију, не би ме чудило уопште

или ће и ћоки да гепекује па узимамо ми, али то би могао да свари само неки фендер, кад је изјавио да титула мора бити освојена по цену мртвих гробара, ово ће му бити сасвим ок

Koje ovo brate? Sta je frka sa sinocnjom utakmicom?

Ocekujem da veceras oni budu jos nervozniji i da ih mi hladne glave rutinski odradimo jedno deset razlike.

Ne bi me čudilo i da izgubimo večeras. Svinja nije slučajno serendala o sudijama pola sata, iako nije imao nekog razloga za to, jedino da "pripremi teren" za večeras.

Nego niko da spomene kako je Bobi zakucao Milutinova. Saću probam da nađem.

A Partizan ima toliko moćan tim, da mu Milutinović ne treba u rusteru, koja je dijabola debeli.

очекујте вечерас напуштање терена и шибање до крви, а у суперлиги ће и чакије да раде

а ако ми добијемо, не рачунам победу ако калина не постерује милутинова, кад су се већ сви изређали да га злостављају

само да не буду пичке као у среду, неће им ни судије моћи ништа