Prijava

Da li ste sportisti i kojim sportom se bavite.Takodje mozeteda razglabate o aktuelnim sportskim desavanjima.Da pocnem od sebe.
Bavim se bodybuildingom,zanci idem u teretanu a rekreativno basket.

@ L@ki: A ovo tvoja slika?

nije moja,nekog lika sto se siba u filmovima,
ja sam bolje gradjen

Ја лети идем на пливање.
Имам и ону подешавајућу шипку за згибове на вратима купатила. :Д

Verovatno i Phelps tako poceo,al sa 6,7 godina

L@ki pa vidiš da nisam ni blizu plavoj. Znam tog lika baš iz tih tepačkih filmova ima sise ogromne.
Kad već pitaš za sportove, bavuckam se fitnesićem a volim da gledam atletiku...

Елем, је л' зна неко на који базен може да се иде током зиме, ал' да су услови људски?

U kom delu Srbije ti treba bazen? :)

Dif. Ako si student mislim da je nekih 900 kinti 12 termina.
Mana-dosta mali bazen.

@obelix: У Бг. :)
А је л' гардероба под кључем и је л' гужва обично, пошто капирам да људи доста долазе јер је јефтино?

Da,dobijaš svoj ključ i ormarić.Nema puno ljudi ali je mali bazen pa je dovoljno 20-ak ljudi da bude fino popunjeno.
I baš je profi atmosfera,znači poštuju se linije,čeka se na red za liniju,ono nema imbecila koji se prskaju ili dave i potapaju. :)

Sta ima tamo zabavno onda? :o

Ja imam 2 pojasa iz karatea, žuti i oranž, trenirao sam i gimnastiku, a sport baš volim, najviše da gledam.

Trenirao sam dzudo i streljastvo, prvo za zlu ne trebalo a drugo za ne daj Boze....

Boksovao sam nekad za "Radnički" Kragujevac.
A baš kao klinac sam trenirao rukomet i džudo...

U je ovde sve sami batinasi.

Batinaši jašta. I ja treniram karate. :)

Meщо, у којем то каратеу има оранж појас?

А ја да се похвалим, моја ћерка има 6 година и већ има црвени појас :)))

Ovaj... crveni pojas ne postoji u karateu sem na takmičenju ("aka"). To što je crveno je zapravo "oranž" :)

Trener mi je objasnio.

Ha Marijana! Oranž pojas je drugi po redu, a nikad ga nisam uzeo, trebalo je u drugu školu da se ide za njega. I Barracuda, ja sam ta 2 pojasa dobio za kate, a ne za ake. Ne znam ni što su ake. Ne, ne moraš da objašnjavaš, to me savršeno ne zanima...