Prijava

Neću je zaključavati, ali neću ni učestvovati. Slokeru, želim ti sve najbolje.

Hvala Nešo ali starno nemam vremena da se raspravljam a voleo bi. Moram ići da zarađujem za život, i to već sutra , narednih sedam dana me neće biti ,a ova tema je neiscrpna i može se o njoj pisati večito i teško da ćeš doći do nekog zaključka.Pozz svima i nemojte zameriti ako sam vas gnjvio i davio...

Jebote.... Sloker zna moje najgore strahove. Ja sam isto razmišljao da krenem da varim kako bi mi porasle sise, ali sam odustao jer sam znao da ću se jednom probuditi kao narkomanka i luzerka.

Pričao mi je jednom jedan drug, da od njegovog druga tetke koleginica sa faksa je bila na nekoj žurci, i neki ljudi su tamo nešto pušili i jedan čovek je to dunuo u njenom pravcu, i ona se sutra probudila kao narkomanka i luzerka!! Strašno....

Vrlo "smešno" Piro.
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAH.

Your laugh is all the reward I need. :):):)

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAHAHHAAHH. This is a gift.

E ako sam vec potrosio vreme citanjem 8 strana (posle me smorilo), daj malo i ja da kazem nesto za dnevnik:
Ja sam za legalizaciju marihuane. S ekonomske strane, mogli bi da napravimo svojevrsni vikend turizam, jeftiniji bi bili od Holandjana, a cela EU bi dolazila ovamo da se opusti, a usput i neku banju da vidi i slicno. Tako legalizacija marihuane moze da donese profit drzavi i obicnim ljudima iz bezbroj razloga itd, pa i ne vidim da je stetna. Toliko.

I usput, da porucim narkomanima, i ostalim klosarima, ako s necim moraju zivce svoje...nek bude to rakija, nek pomognu ovom nasem seljaku...
:) Rakijada u Pranjanima, bato!

Posle poslednjeg poskupljenja marihuane na crnom trzistu (jer nazalost ne postoji belo trziste marihuane) Crying Knife i ja smo dosli na jednostavnu a opet genijalnu i revolucionarnu ideju:

Recimo da u Srbiji ima bar 500.000. uzivalaca marihuane. Svakom od nas trebljenjem hedova ostane godisnje bar dvesto semenki. To je 10.000.000. semenki. Kada bi svako od nas krajem aprila prosetao po prirodi i nehajno bacio to semenje na plodno tle majcice Srbije umesto sto ga baca u djubre, u oktobru bi imali 100.000 stabljika marihuane (racunajuci da bi svaka stota biljka prezivela policajce i njima slicne biljne parazite).

Ovih sto hiljada biljaka bi proizvelo novih sto miliona semenki i oko pedeset tona hedovine. Te biljke bi naredne sezone izrodile novih milion biljaka marihuane, milijardu semenki i oko 500 tona gandze. Posle samo dve godine ovakvog ovakvog delovanja (koje zaista ne iziskuje nikakav trud ni rizik po onoga ko baci to semenje) bilo bi nemoguce iskoreniti ovu kulturu u Srbiji, bas kao sto sada ne mogu da iskorene ambroziju.

Vreme je za konkretnu akciju!

http://91.121.132.199/gifs/1142.gif

Evo i Marli se slaze!

Hah, ja sam upoznata sa tim planom, pricala je Cry onomad. Piro se vratioooo, jeiiii :)

Bravo Prstimire! Što ne mogu na ovo da ti dam plus jbg...
Nema veze, + :D

Ovo je najpametnija stvar koju sam čula u životu!! Vi ste sveci i spasitelji ljudskog roda! Aleluja!!
Grupa na fejsbuku je svakako nepohodna, ipak se tako reč najbrže širi. Prstova poslanica Srbima, or something

Nego sta! Kako uopste jedna biljka moze da bude ilegalna? Da nece neko da joj zabrani da raste?
Nazalost, vecini ljudi je izgleda lakse da zabiju glavu u pesak dok im deca ulazu u albansku ilagalnu distribuciju hedova isprskanih sprejem za muve.
Pro-aktivni bio-terorizam, tooo prste!

Vec vidim na naslovnoj u Kuriru:

"Vukajlija podstice narkomaniju u zemlji" :)

nisam ZA, jer to ne bi bio taj duh :))

I ja vec vidim naslov u blicu: "Narkomani posadili drogu u kancelarijama Kurira" :D

E, samo da vam kazem jos da sam skoro nabavio metalnu kutiju parfema STR8 i da sad u njoj drzim gandzu :D

E do jaja ti je ukus za parfeme, sta jos imas, maliciju? Brut? :)))

Rekao sam da sam nasao kutiju, ne da sam poceo da se prskam necim sto ce me pretvoriti u mosusno govece. Ne koristim parfeme, samo sapun :)

el se u droge ubrajaju i steroidi :)