Prijava

@CrazyAjvar
Zasto bi igrao masine? Idi varaj na ruletu, kao ja :D

http://i1-games.softpedia-static.com/screenshots/The-Lost-Crown-Patch_2.jpg
Ви сте овај лик, заглављен у пички материни на путу до негде, појма немате где се налазите, у почетку га занима само излаз из ове забити међутим сазна за неко благо па му зинуло дупе да нађе....Иначе је поинт анд цлицк игрица занимљива је мора много да се мозга...Стигао сам до дела где он навата неку џанки рибу како лепи флајере....Чини ми се да је до трећи дан..
Тхе Лост Цровн је игрица.

Brotherhood gotov sad se bacam na homefront

Dodji na Face ili chat onaj da prepricavamo utiske .

Bem li ti sveću, ovo ima da arči!

Meni izgleda ko teško govno. Niđe veze sa prva dva. Može da bude OK igrica, ali po ovome što vidim, nit ima onu mračnu crtu prethodnika, nit ima onolko kul priču.

Rockstar da omane ne može, samo me nervira što je ćelav.Mogao je da sadrži istu frizuru i da ima klošarsku bradu.

Rockstar da omane ne može, samo me nervira što je ćelav.Mogao je da sadrži istu frizuru i da ima klošarsku bradu.

Podpisujem!

nit ima onu mračnu crtu prethodnika

Ovo samo. Inače kao igrica deluje OK, ali mora da bude mračna da bi bila dobra pa da mu jebeš sve.

Ne mora da bude mračna da bi bila dobra, mora da bude mračna da bi bila Maks Pejn. Kvare odličnu tradiciju, jebem li ga.

Krševe pravi i Rokstar od GTA: SA. Ne mislim da će biti nešto ni kao igra, ni kao nastavak MP-a.

Nego, htedoh vas obavestiti da je Portal kec free za preuzimanje narednih par dana.
http://store.steampowered.com/app/400/?snr=1_4_4__13

Zna li neko gde imaju da se skinu igre za plejstejsn dvojku pa da igram preko emulatora na kompu?

YeahBatch

Zna li neko gde imaju da se skinu igre za plejstejsn dvojku pa da igram preko emulatora na kompu?

Pa samo kucaj na Guglu npr. "Naziv igre PS2 torrent" i teraj preko Torenta.

Zna li neko gde imaju da se skinu igre za plejstejsn dvojku pa da igram preko emulatora na kompu?

Imaš PS2 emulator? Jel valja?

A inače, ne znam.

Imaš PS2 emulator

PCSX2 je najpoznatiji. Proguglaj malo, naći ćeš sve što ti treba i što te zanima. :)

Imao sam ja emulator pre i uspeo sam da pokrenem God of war 2, ali je kovo u picku materinu. Jebiga, treba procesor od surnjajes jezgara i terabajt RAM-a. Nije problem za emulator, nego ne mogu da nadjem igre, tj. torrente da rade. Treba mi konkretno NBA street, bilo koji nastavak.

Ma imo sam i ja taj PCSX2, nego što kaže Batch, kove ko ludo.

Bilo u screenfunu, nije do emulatora. Treba zverinje u kucistu da pokrene neku jacu igru sa ps2.