Prijava

Pa to sam mu i rekao, Korola i Avensis sličnog godišta, Karizma ili Kolt, Honda Sivik ili Akord, može i neki Opel (ako ima odakle da nabavi delove od ovih što Voksale rasturaju u delove i sl.). Bmw mu je preporučen jer su jako dobre i dobro odrađene mašine sa jako malo mana (čak i tako matori). Isto je i sa Audijem.

I gledaj da motor ima lanac a ne kais ako prelazis dosta, jer kais obicno mora da menjas cesto, to nije mali servis a redovni je.

Onog starog Avensisa imam ja ko službeno. Karavan, pregrdan, klotara, ali radi posao.

eo ja pre skoro godinu dana kupio ford fokusa, dizel, 1.8, nikakvih prolbema za sada nemam falabogu. doduše, teško da može da se nađe za 2000, ali za nekih 2200-2400, može.
a ovi što pljuju po fokusu jedu govna i mogu da mi popuše isto. toliko. trve muški best badžet vijekl!
potrošnja 6-6,5l fazon, reg. oko 22k
edit: i prostran je brt, nije mali ič iako možda deluje tako, ja visok 190cm, opušteno, komocija.

istina sve

Da li je neko stvarno Gazimudu preporučio da kupi AUDI 80? Treba čovek da baci pare na 20 godina star auto, a pri tom koji god da nađeš makar u Beogradu ima ko zna koliku klometražu jer su kod nas sa njima masovno taksirali.
Nemojte da jebete dečka.

Daj brate nemojte jebavati pa sta god da kupi za dva soma bice kanta

B 4 brt. Nisi godinu dana bio na sajtu pa nisi lepo pročitao :-)

Inače auto koji je lep, malo troši, lepo ide, mala registracija da mu je, jeftin, pouzdan i da se ne kvari ne postoji jbg

Ja bi uzeo fijestu onu staru ravnu od pozadi npr. Kolko su 307-ice? To je fino malo prdavo sa hdi motorom trosi ko upaljac

sta god da kupi za dva soma bice kanta

To.

E moze i polo bravo makaron

Kolko su 307-ice? To je fino malo prdavo sa hdi motorom trosi ko upaljac

Bar 3000 da je u solidnom stanju.

B 4 brt. Nisi godinu dana bio na sajtu pa nisi lepo pročitao :-)

Hahaha jebi Bohore, jebi. Mada i dalje ne vidim razliku to je kao što rekoh auto 20+ godina star.

E aj vi sto visite na polovniautomobili(ili ovako ako neko vidi jbg) ako slucajno naletite na a4 da je par godina star javite. Pozeljno bi bilo 2.0 s line i automatik al nije neophodno

:-*
Ruku na srce dosta je ispred B od 80

Onaj 80 jaje bio Audi sa najgorim rasporedom masa po osovinama. B jebe inače.

Ja bih ovo uzeo.
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6510170/audi-a4-na-16

V6, na 1.6 se vodi, ima plin. Još u Srbiju dizel skuplji od benzina. Ako tipa ovaj A4 troši 10 litara prosječno, a Fabia SDI troši 5.5 nijesu daleko u eurima. Još jače i veće auto voziš.

Ovo je mator auto 2,6 i 4x4 kako zamisljas da trosi 10l?