Prijava

ne mere to na golfa, sta si se uzjogunio

Što, brate, taman dvije uzmeš za snijega i top.
Najjače gume da imaš u komšiluk. Prvi dan snijega da se zna po bodljama ti da si prošao.

E ne piše za one konkretno, ali gledam cene, 40 - 50 eura za 13-15 inča i 70+ eura za 16 i više inča. Cene su po gumi naravno.

ma veliko to za golfa, nista drugo

До јаја нова миата или она тојота гт 86, то узимам

nokian odlicna, kazu. mada ni miata nova nije za bacanje.

Crveni baron - čovjek od ukusa.

Bridžstoun samo.

Generalno mi nema grđih i više penzionerskih kola od onih sa kraja 90-tih, čas izuzecima.
Ali V40 nije jedan od njih iks de.

Sava eskimo stud sa spajkovima.
http://i.rdrom.ru/shina/sava/eskimo_stud/5078.jpg

Kontam da jebu, imam Eskimo obične naprijed na Golfa i prelijepa je guma.

http://ww3.autoscout24.nl/classified/277201779?asrc=st|as

hahaha izašlo mi ovo na fb, kontam da bi spustio cenu xD

Kontam da jebu, imam Eskimo obične naprijed na Golfa i prelijepa je guma.

+1

Kako ne. Imao sam ja Jugicu Eskimo 165/65/R14, nove bile kad sam stavio. Kao dzipa da sam vozio, kakav sneg kakav kurac, izlazim gde hoces.

Baš ekseri nisu zabranjeni na našim putevima?

De na onoj temi napiši za Elefone nešta više brt reče mi Marko da imaš pls

Mazda 6 ili Tuscon su dva automobila koja sasvim ozbiljno već neko vreme vagam. Razmišljao sam jedno vreme i o Audiju 3 ali odustao sam. Za sada više naginjem ka Tusconu, zbog nekog popusta u firmi koji mogu dobiti a i preljep je. Napišite nešta, magovi, još ću nekih 2 meseca razmišljam.

Razmišljao sam jedno vreme i o Audiju 3 ali odustao sam.

sto bre? :(

jel nov uzimas? ako nov uzmi hjundaj, pa kad za dve godine treba da dobijes povisicu a sef krene da zajebava ti mu kazes picko ni ne vozis hjundaj a jedes govna ovde meni koji od prvog dana verujem u nas, znas sta ustvari ja mislim da ti radis protiv firme i svi koji te vide ce da kazu uuuuuu, ovaj se ne zajeebava, i dobijes neku veliku platu i odvezes se tuksonom u zalazak sunca.

nego zasto si penzioner ili trudna zena pa ces da kupis suv jbt?

Hoću bro, u ponedeljak, neam kad trenutno al stvarno

Napisaću poređenje sa LG G3, uporedo sve.

sto bre? :(

Em, mali, em za te pare više opreme dobiješ u Mazdi ili Tusconu.

jel nov uzimas? ako nov uzmi hjundaj, pa kad za dve godine treba da dobijes povisicu a sef krene da zajebava ti mu kazes picko ni ne vozis hjundaj a jedes govna ovde meni koji od prvog dana verujem u nas, znas sta ustvari ja mislim da ti radis protiv firme i svi koji te vide ce da kazu uuuuuu, ovaj se ne zajeebava, i dobijes neku veliku platu i odvezes se tuksonom u zalazak sunca.

Da, nov brt, dosta mi polovnih krntija čitav životić vozim. Ali ljepa i Mazda, opreme našopano solidno i cena korektna sasvim.

nego zasto si penzioner ili trudna zena pa ces da kupis suv jbt?

Hoću neko komotno auto, da se ne prebijam a i preljep mi je tukson u zalazak sunca, to bi ti trebalo da znaš jbg ;o)

Luks imam ja.i jednog.i drugog
Ok su auta
Eto

Baš ekseri nisu zabranjeni na našim putevima?

Ma to valjda smeš samo kad je baš onako sneg i led na planini, a ovako valjda ne možeš. I ovde imaš ograničenje da ne smeš preko 40 km/h da voziš kad imaš te gume.

Mazda 6 ili Tuscon su dva automobila koja sasvim ozbiljno već neko vreme vagam. Razmišljao sam jedno vreme i o Audiju 3 ali odustao sam. Za sada više naginjem ka Tusconu, zbog nekog popusta u firmi koji mogu dobiti a i preljep je. Napišite nešta, magovi, još ću nekih 2 meseca razmišljam.

Po meni je Mazda 6 mnogo bolji auto, a ne znam šta tebi konkretno treba, provozaj i jedan i drugi, pa vidi koji ti više odgovara.

Luks vididera i novu Skodu Superb, odlicna zaprega imam ih tri u garazama