Prijava

да имам вишка два сома јурона купио би ону мечку најлаганије, набацио неку добру амг фелну и живео би у њој

Al je održavao jebo ga otac

које оружије иде најбоље уз слона, калаш?

kupiću jednom 850icu zapamtite ovaj post

Uz slona lagano hekler und koh

Rekao sam kumu da traži papire od nekog slona, ima da ga uvezem za ove pare jebem ti kolje više, 5000 maraka a gle zla! Prodati odmah ovdje za 12000

Jebem ti 5. korpus i što nas nije protjerao sve u tri pičke materine i zemlju ti jebem

да возим овог слона у босни сигурно би успео да оборим рекорд у броју голих жена у возилу

међутим на ужареним улицама новога београда сигурно би ово возило било некрунисани краљ гангстеризма

Јеботе колико се само сада човек може изгасирати за релативно мале паре, буквално се за пар сома евра може узети онако бруталан слон, седмаја е38, ауди с8 ааааааааааааааа боуже што немам паре или што нисам рођен богат

једино је курац код тих возила што их не можеш продати никад

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/7278524/audi-s8

ово би исто ваљало купити... хммм јеботе не би могао да се одлучим из која од три флегшип лепотана да драјвбајишем душмане

Туљане, на Новом Београду би завршио очерупан и растурен у делове лоло

audi odmah otpišeš zbog gasa

Slepi od slona, a8 i osmice a8 svakako
A od svi na svetu ukupno 740i

Имам осећај да људи ове венчанице продају по годину и више дана а притом сваке год плаћају абнормалне цене регистрација. Више ми се исплати да питам неког да ми је изнајми за пар стотина јура и тако да возим сва три флефшипа по пар месеци

Haha ti si bre budala

Slon je u dnevnu sobu čuvan.

Да имам стална пеимања сигурно би возио оваке маторе издркачине а не бохоромобиле за људе са малом пишом

postoji razlog zasto su neke od ovih kanturina ovoliko jeftine ok?

GLOMAZNA AUTA SU ZA LJUDE SA MALIM!!!