Prijava

Uuuu Vido sam na sajmu jedan, oduševio se. Fabrika. Imam i par slika na onedrive negde čini mi se. I kopkaće me ako ne budem mogo da ga doteram u to stanje kad ga uzmem. A za dvojku sam imao jedan dogovor s drugarom da ako krenem da joj mećem duboke branike i ta sranja da me raspali lopatom po glavi. Ali tako nešto ko 205 gti, te veličine. Vitlati ili 205 ili saxo vts, pa tamo negde kad otopli i golf bude mogao da pali normalno turiti na zamenu. Mada i ne mora gti, saviću ga oko bandere neke kakav sam. probao sam 206 s nekim malim motorom isto, vuče jebo majku ko blesav.

Ne znaš što propuštaš.

Gtd, u vezi dubokih branika ili passata?
Treba mi malo nešto, da mož da stane u garažu dužine 4m, s malim ajnšlagom

Ja za svoju imam u planu 1.8 turbo iz TT-a, ali to će pričekati još.

ova moja skalamerija je pre restajlinga, '86, ne bi ih uklopio nikad. a i odo se koroziji. Još je i običan dizlo, smejaće mi se ljudi. :D

I moj je, GTD doduše, ima kožne kadice fabrički i dosta opreme za to doba. I uklope se duboki branici top ako su original. Moraš i druge žmigavce, u mene su bijeli.
Stavio sam mu ja i retrovizore sa novog tipa bijele na struju...

Izgled mu je dobar, ništa ne bih dirao. Eto jedino boju da promijenim. I motor je ok, treba bi jači, ali ajde. E klima mu je falila masu kad je bio daily.

Imam i 16-ice, ali su 15 na njega, ža mi guma, BOLJE SU SIG NO ŠTO POJEDINCI NA SVOJA SIROTINJSKA AUTA VOZE.

Možda je to prećerano malo, ali dobar german je vazda kul.

I ja brate 5-6 da se nađu.

Eno u oglase jedan TDI 130KS ubačen u njega. Grijeh ili negrijeh?

Nije brt, dobar je to motor, fino povuče. Greh bi bio 1.6d od 54 ks.

Grijeh dizel znacajan.

lolo šta ti čoče pretražuješ.

Kako se zovu na njemački ovi retrovizori sa svjetlima i đe se mogu nabaviti, ugrađivali su ih na neke US Džete.
https://s12.postimg.org/kjx3ys3a5/jetta.jpg