Prijava

Topčina je stvarno, nikad udaran, fabrika teška i očuvan, ka nov je.

Mjenjač je SMG.

A ok, inače svaka čast ovako za očuvanost, mada mu je jebao majku što je slikao šerpom nekom.

Jebo slike pri ovoj bombi. Ne opterećujem se njima ja.

Preljepo, mada bi mu ovde garant pisali kaznu što nema naslon za glavu xd. Znam da se pre godinu - dve komšija žalio da su hteli da mu pišu / pisali kaznu što nema naslone za glavu na pezejcu. A vidi se da ni fabrički nije imao.

Po zakonu ne mogu da mu pisu kaznu ako auto fabricki nema nesto poput naslona za glavu ili pojas na suvozacevom sedistu

Znam ja to. Ali šta znam, ovaj se žalio, znam da je bilo i za neke naslone nazad na jugićima i kečevima isto problema. Al to samo ovde u Pančevu, nigde drugde nisam čuo žalbe.

Замисли направиш налог на твитеру

Ako si dovoljno glup i kažeš "imaju pravo, to je možda ođe tako" i trebaju da te kazne jbg.

Kaješ li se sad, Barone?

Да, требао сам страницу на фејсу да отворим, видим да постаје популарно код младежи

Ajde svi mi koji volimo auta.

GTD
Ako si dovoljno glup i kažeš "imaju pravo, to je možda ođe tako" i trebaju da te kazne jbg.

Meni kažeš? Ja apsolutno mislim da ovi panduri nemaju pravo nikoga da kazne lolo, oni još po najmanje znaju pravila saobraćaja.

Samo kažem da su realno toliko očajni da ovde možeš da čuješ najgluplje primere.

GTD
Ajde svi mi koji volimo auta.

Bila je xd, sad je valjda 'svijet auta' ili tako nešto.

Pa naravno da znaju, nego im može proći jbg.
Što bi tebe kažnjavali, poštuješ sve bukvalno. Isto kao ja... kad nijesam trijezan.

Mlađe neće, ovo u pezejcu i jugićima su smarali čiče od fazon 75-80 godina, kojima niti se svađa, niti nešto prate promene zakona, pa mogu da ih cimaju.

Mene lično kad zaustave, gledaju dokumenta, svetla, pojas, onda me razočarano pogledaju, vrate dokumenta i oteraju me u kurac.

Nema veze, pada na sud.

Drugu jednom na hrvatsku granicu nez je li kazna ili uzeli pare jer nije imao MNE naljepnicu. Naravno nove tablice, dijete prvi razred bi povezalo da ti uz njih ne treba naljepnica, ali jbg nije on.
I treba po džepu kad dozvoljava da ga prave budalom neki balvani. Nije mi žao.