Prijava

Brate smešni su mu tekstovi, jednostavno taj neki kao humor mu sjebe i ako kaže nešto dobro.

Benzinci su korektni, ono 1.6 i 1.8 standard, održavanje je jeftinije uvek na benzincu. A realno, ako ti je na vektri bilo skupo održavanje (sem ako nisi menjao boš pumpu, ecu i letvu volana pa da te je to izašlo skupo), onda će ti biti relativno skupo i održavanje na fokusu. Sami delovi su nešto skuplji u odnosu na opela. Mislim ništa strašno.

Ne znam koji ti je budžet, uglavnom su benzinci čak i nešto jeftiniji od dizelaša.

Skuzer borac za prava ubogih.

Zivot pise drame, a Skuzer bajke.

Zulu, iako nelagodu i transfer izaziva jako je u gradu imati nekog takvog xD

A koliko se razumije u to sto pise... Cesto toliko da ti se smuci.

Skauzeru nikako benzinac... Samo tdci 1,8 motor. Ne mora cak ni u nekom preterano dobrom stanju da bude, veruj mi da je nepoderiv auto. Odlicno i ide(sto me je zacudjivalo jer sam mislio da ima samo 96 konja ako ima 116 onda je vec to to). Ako je vozio vektru odrzavanje ce mu sig biti manje sa fokusom a kvarice se redje. Neki dan sam pricao sa ortakom koji ima servis mehanike kaze za fokusa tog da je najbolji auto z te pare u toj klasi kad se sve uzme u obzir.

Šta fali benzincima? I idi u prodavnice pa uporedi cene delova za vektru i fokusa.

Fokus je taj bolji od opela iste klase masu.

Fokus - Astra, Mondeo - Vektra. To je odnos klasa.

Pa to sam i rekao nez treba li biti ovo ispravka ili sta?

Šta fali benzincima? I idi u prodavnice pa uporedi cene delova za vektru i fokusa.

Neuporedivo kraci vek trajanja od dizela.

Mrzi me da idem do prodavnica.

Brt pričamo o odnosu fokus - vektra. Nisu ista klasa, a ne znam, bar je meni bilo povoljno održavanje vektre. Fokus mi je korektan, ne znam šta bi bio problem sa benzincima, mislim da treba da uzme onaj fokus koji je u generalno najboljem stanju od onoga šta ima ponuđeno.

Edit: misliš da je bolji tdci sa 400 000 nego benzinac sa 150 000 pravih?

Dobro ali je servis dosta jeftiniji, sad ne znam koliko ima nameru da ga vozi pa da mu bude bitan vek trajanja, kaze cak mu majstor preporucio benzinca iako hvali te dizel motore da su odlicni.

GTD brate ne sumnjam da ti znas bolje od njega rlx xd

Znam skuz ali me nervira kad mi vele alkohol zlo i ostalo a ja pripit tad bih kicme lomio.

Edit: misliš da je bolji tdci sa 400 000 nego benzinac sa 150 000 pravih?

Ne mislim ali sa 200k vec mislim

sad ne znam koliko ima nameru da ga vozi pa da mu bude bitan vek trajanja

Pa to ako kupujes nov xd inace ovako kada ga kupis sa vec 300k vek trajanja je mozda i najbitnija stvar

Tdci dva imaju, jaci taj od 115 ja bih, slazem se sa Psetom o odnosu ulozeno-dobijeno realno.

Ali ako ima ograničen budžet... već ne znam, nije rekao za koliko para ima, samo mislim da mu neće biti lako ako ne uzme dobar, pa da menja dizne, zamajac itd, da treba da uloži 500-1000 evra u to. Prilične kršine sam video kad sam sa ćaletom gledao.

Pa taj sto ima fokusa u vrh stanju sa novim diznama i zamajcem nece ni da ga prodaje jebemu dan

upravo to, sa oko 200k i vise dizel je vec kritican jer ce se sig uskoro zalomiti da bas mi moramo da menjamo zamajac i dizne a na benzincu meanwhile sipas i ne mislis, ako je sve u solidnom stanju naravno, podrazumeva se..