Prijava

Pazi ja volim Bmw baš jbg al da sad kupujem auto od 45 k mislim da ne bi bio Bmw
Ovaj auto govori 7 jezika i uspavljuje malu decu

Dobar je samo sto je model zastario skroz. Ubija ih S klasa sa prodajom obojicu, najprodavanije auto u klasu i odje i u Ameriku, za njom je sedmica.
S klasa jebe realno i najjace, najluksuznija sig. Kazu bmw novi da je stize ali bas ne znam, nije ih odje ni prodato puno.

Sedmica ima alpinu, a s klasa maybach xD

Ne moze nista da se meri sa s klasom i dalje. Od ovih automobila za "smrtnike"

220 i 2800 rpm

ĐE SU VAM SAD TI VAŠI MANUELCI?

Skočko 9 brzina ima menjač. Nerealno

Kod S klase mrzim što plaćaš jebeni znak mercedesa 20 k evra tipa nizašta. Tj kod svake mečke.
A8 ovaj ima sve od opreme poznato čovečanstvu tipa. Al je od S klase u klasi sa njim jeftiniji bar 15
Zato ne volim mercedesa. Poštovati se mora.
Gtd ima za 2018 A8 nadji na yt
Svašta nešto su još izmislili. Neke nivelacije pri velikoj brzini, motanje sva 4 točka ko zglobni autobus itd

Burazerov kum još od srednje škole ima svašta u voznom parku, i pola, i poršea, i uvek najnoviji a8 i najnoviju s klasu i od njih sam više puta slušao da audi jebe, ali kad u kuću stigne mečka(a stiže fazon svake godine), da je to nešto posebno i da stvarno osetiš da si na nivou iznad a8, tako da verujem da je razlika u ceni sasvim opravdana pošto se kum navozao u oba modela i može da sudi s punim pravom

Pa mora nešto i za do prodavnice. :D

Samo pokazatelj da i nadrkana kola znaju da smaraju i da nisu baš za svaki dan i za odlazak svuda

Važi što s Ferarijem ne bi išao na fudbal, more, po cigare il drugu da odnesem naftu u kamenolom bar dokle mogu da sidjem. To su kompleksaši koji beže od kompleksa pazi šta ti tvoj brat kaže. Ma imamo pare al imamo Pola za po kući, pa nije ga sramota voziti šta fali Tilmu

Sine ide mama da nabere krompir, gde su nam ključevi od Pola.

Drug fino zarađuje, onako za naše standarde super. I ima veliku porodicu, oženjen, svi vozači.
Ima Tojotu Jaris 1.1 benz, Micubiši Karizmu dizela 1.9 Nisana da l Primeru preruznog onog 1.9 dizela Venta 1.9 dizela kao službenog i X5 4.4 benzin. Znaš kad je otišao bilo gde sa neikspet. Nikad. A od navedenih gore do Bg ima koji može za 800 din da ode. X5 može 50e da potrosi. Kaže kupio sam ga što volim kako radi da čujem, kad ne budem imao pare da ga finansiram prodaću i kupiću Pasata dizela. Obavezno ga tad upali ako je pored kola i isturira. A radi ko Formula nema tu sta jbg

Presolidan post u 03 i 45