Prijava

To za zdravstvrno osiguranje nemam komentar,koji retard jos to ne placa. Uboga mentalna sirotinja sad kuka da im se skuplja 15k evra,nije imao lik za sebe I decu 20 evra da se pokrije i ne misli. Prava definicija balkanskog paprikarskog mentaliteta.
Pre dve godine sam na Kritu iskoristio to osiguranje,nesto se usrao od kaslja jedva disao aj kao nazovem broj sto pise u osiguranju.Rekao mi lik iz kol centra gde da odem,zavrsio sve za 15 minuta. Refundiraju posle I lekove sto kupis itd

Ja nisam to govno uplacivao ranije, boleo me kurac iskreno. Od kako sam dobio klince uplatim obavezno daleko bilo nesto da bude zadavio bih se zardjalom zicom kapiram

Bas bi ga rado vozio

Haha ala mu je prikrio tablice ekspertski.

Zašto uopšte prikrivaju tablice u ovakvim slučajevima?

pa da ljudi ne saznaju broj telefona Cezara iz Kotora

GTD ja pricam za prelaz ka Visegradu, kuda najcesce i idem, i miliciju na potezu Visegrad-Gacko, sa naglaskom na Tjentiste. U hrvatskoj problemi sa milicijom i carinom-nula. A sve je to i normalno kad pogledas, menja se s vremenom, ja za CG ni ne vadim ATA karnet za opremu i nista, doduse idem na Pljevlja i samo kazem esi mi dobar? A brate pre sedam-osam godina to nisi mogo da prodjes ni tenkom.
Sad najvise drve kurac makedonci, to jest njihovi siptari, zadnje dve godine samo na bugarsku.
To osiguranje treba platiti, nego neverovatno, ja platim za celu grupu zajednicko i jebem ti, makar cetvoro-petoro ode kod doktora. Nista narocito, zazaju usi, nos curi i takva sranja, ali oni da iskoriste kad vec ima placeno. Da je dzabe i sondiranje dupeta isli bi jebem ti narod blesavi.

E ako si prolazio ono sto sam rekao da su me pustili bilo je u Miljevinu. A to ti pricam jer je na Tjentiste isto focanska policija, evo ja vjerujem najgora kroz Bosnu sig. Ima ih dosta i vazda stoje na neka smijesna ogranicenja, vazda sa radarom i na kolske puteve, nije im strano da se kriju po coskova, voze auta po livada kako bi ih sakrili, zaustavljaju obicno iz bijelog forda bez oznaka itd. i vjerujem da im je premija da vide u ovom slucaju KG tablice koje mozda nece nikad vise.
Ali opet pustali su me eto bzv i ne djeluju kao neko ko bi te cimao da ides na postu i o jadu radis, bar ta iskustva nemam xD

A ovaj ferari osim sto toliko jebe dzabe mu je cijena bukvalno.

Jeftino a dobro - ferrari, kia, hyndai...

Pa ako imas u vidu da kupujes ferari cena i jeste dz

Realno brate i da nema roming top bi mi u njega bilo xD

A gde bi sa njim isao u roming brt nije to za dalje od 100km

U Dubrovnik brate, djevojke im lude za dobrim autima NK tablica sig.

Koliko je losa ideja da se ide van zemlje, na more u grcku recimo, sa autom u koji je presadjen, da ne kazem swapovan motor, ali nije registrovan na njega?
U smislu, fabricki je 2.0, a presadjen je u njega 2.2, a po papirima (saobracajnoj) je u njemu i dalje 2.0.

Kapiram da mozes da najebes samo ako imas neku zajebanu saobracajku, pa dodje do toga da proveravaju motor. Ili da te zaustavi policija i krene da proverava motor, ali to u sustini niko ne radi..
:)

Pa samo u saobracajki nekoj ako ucestvujes

Haha vec vidim cukne ga neki kamiondzija, a on u kuruze bega xD

Teraj slobodno. U svim zemljama eu a i u vecini evropskih zemalja je motor potrosni deo i mozes da stavis bilo koji drugi(mada bi trebalo iste kubikaze). Na novim modelima se cak i ne vidi broj motora nigde

Kad zoves npr svajcarca i pitas ga koji je broj motora on se pita dal si lud, kod njih je samo broj sasije validan