Prijava

Lijep i spolja i unutra. Kakav je osjećaj poslije Juga? x)

Pa rece mi kum ( on je imao skoro nekog Rovera i sredjivao ga je nesto da ga proda ) da ima neki lik u gradu kod kog je kupovao delove i da nisu mnogo skupi,a i ovaj covek od koga sam uzeo auto zna i Kurtu i Murtu, tako da sta god bude bilo mislim da nece biti problema...

Posle jugoslava je ko kad popiješ bejliz posle vinjaka

Blizu si Caro... :D Ma do jaja je,sinoc sam se samo vozao,ne izlazi mi se iz njega... :D

Ja polagao na 45-ici. Bilo ljeto, pa ga gasili po semaforima, diz'o temperaturu u gradu lolo

Ova alfara je super. Ortak sa faksa skoro kupio prematoru ovakvu alfu.
Za to godište, kola imaju neverovatno dobar indor dzajn.

Slupo ga lik nakon par meseci, vozo bez dozvole pravio sranja,

Ima jedna takva Alfa kod nas u Pozarevcu, vozi je neki lik koji radi preko ja mislim jer je retko kad vidim. Ono, lik ima pare da kupi koji 'oces auto, ali kad dodje ovde vozi samo nju, a ona tip-top, kao juce da je sisla sa proizvodne trake. Kad se neko veze za auto...

Ни предсједник чешке се не вози у чешком ауту, говорио је мој покојни тетак... мада, говорио је и да ће пролетер играти премијер лигу па га издувасмо за исту.

LOOOL

Riho to fora iz mućki: ali govorio je i da će Mivol da osvoji kup

То царо! колико плусева ош, друго ти немам шта дати
Едит Ео 9 плусева и минус на оно са ракијом. Не могу против кодекса

Ova što je ujak imao je bila 88' godište, 2.0ts 148ks, mada je koštala solidno i onda. Bila je nekih 9-10 hiljada maraka. Ali se slatko navozao njom. Posle je imao i Omegu B 2.5i, Audija i tako neke, a sad ima Alfu 166 2.5i v6 2004 godište koja isto izgleda predrkano, a platio ju je nešto preko 3000 eura. Jbt, gledam, lik vozi šlepere, a ima lovu za takva kola i za održavanje i za gorivo. A ne šalje ništa stipsa. Mada mi je nudio da mi nađe dobru Alfu neku u Italiji pa da je uvezem.

Ništa buraz, pohvali mi ovu defku ne moraš ocenjivati http://vukajlija.com/masni-jazavac/333080

Ни предсједник чешке се не вози у чешком ауту

E, bre gledao sam pre neki dan vesti, baš su ga slikali kad je izlazio iz Škode Superb.

E, bre gledao sam pre neki dan vesti, baš su ga slikali kad je izlazio iz Škode Superb.

Fora je jedino u tome što u vreme kada je izgovarana ova fraza Škoda nije imala superb već Favorit

Купуј схкоду и пресједник се вози уњој
Царо дефка је вицкаста. Ћак сам мало и усну помјерио као резултат комићности, кај не

Nego jel zna neko jel 1.8ts motor iz 156 ima nekih mana?

NIJE SE NI TITO VOZIO U STOJADINA NO U MEČKU!

Al Rusi kad naprave predsedničkog ZIL-a koji troši 100l/1km.....