Prijava

Jebiga, kupiš kola od 8000 za 5 godina vrede 2000 odnosno sa 10 su zrela za otpad.

Елем, све сам више и више одушевљен Теслом. Која снага и луксуз сунце ти... Да имам кинте купио би одма'.

http://www.youtube.com/watch?v=JUW0l7bZn1s

Бржи је од Астона Рапида са дванаест цилиндара јбт.

Ja bih za te pare jedino polovnjaka. Eventualno žednu brzu ragu staru 20 godina u fabričkom stanju lolo

Fin Tesla, a i kako ođe može da se krade struja pametna je i kupovina lolo
Još da mu stave manuelni mjenjač i neki saund paket.

Ja bih iskremo uzeo lineu dojaja je

Шта ће му мењач? Има само један степен за напред и назад (редукован) и то је то. Евентуално може да послужи да му се мало повећа макс. брзина и смањи потрошња, али и овако је одличан што се тога тиче. Зашто компликовати?

Kod nas nema tih Linea. Da sam na tvom mjestu za te pare bih prefarb'o Kadeta i ubačio GSI motor lolo

Има само један степен за напред и назад

Zbog toga.

Jebeš kola zdvije pedale.

Јбг, другачији је принцип рада електро-мотора и ОТО мотора.

Ada bar ima automatik i manuelni pa da bira ko što voli. I da mu stave neki saund paket, stavljaju i na jeftinija kola.
http://www.youtube.com/watch?v=9wVY4Omk0jA

А брате опет рекох, кој' ће му. Ја на мом кадету пет брзина имам, а највећа му брзина 170 на сат можда. Код Тесле пичиш преко двеста, и то све у једном степену преноса. Нема прекида приликом промене брзине, нема цимања, ничега. Само силовито убрзање од почетка до краја. Једноставно, ефикасно, удобно, брзо.

Ozbiljno razmatram da kupim alfu 147 ili eventualno ako skupim pare golf široka, ili bemvea 3 serije, ili čak jeep compasa ?

ako iko ima iskustva sa ikojim od ovih auta neka mi ostavi neke utiske

ovaj compas je cisto da bi se kurcio sa pokusajem dzipa, jer volim kad sam iznad svih

Šeko, kad vidim ukus automobila koje si stavio kao potencijalne mogu samo da te ljudi ovde napuše kurcem. pozz

Aston Rapid je neželjeni sin DB9ke

I da mu stave neki saund paket, stavljaju i na jeftinija kola.

Šta, da pušta mp3 zvuk motora na zvučnike?

Jel zna neko kakvi su mečkini automatici?

Na tom motoru je nepoderiv.

Veće kubikaže ih znaju potrošiti i zahtijevaju rigoroznije paženje. Manje snage manje briga oko motora.

Aj za džipa priznajem, al koji kurac fali alfi golfu i bemari ?

Od svih tih jedino valja kompas al mislim da će ti bit skupo održavanje jer je moderno američko govno sklopljeno u Ruandi.

trosi masu, 10l na 100km minimalac

ja kapiram ili da uzmem bemvea ili golfa 5 tipa ako upadnem u neke pare... Ima solidnih serija 3 i cak 5 za manje od 3000 a golf 5 minimum 5500

Uzo bih golfa 4 auto jebe pozzz