Prijava

Jebi ga, lagano a brzo.
I ona 206-ica, 1.6HDI dobro ide. Lako čudo, majku mu.

Vozio sam 206 onu ix ili kako već, 16, 110 konja, kerov kurac u odnosu na GTI.
A pre 10 godina sam probao onaj 405 Mi-16. Nemam reči jbg. Mislim da je to pežou jača verzija GTI-a nekog, GTI je bio da parira Golfu GTI a Mi-16 onom Golfu R32 ili VR-u. Probao sam sva ta brza sranja ranije, imao sam tu sreću. Kapa dole i Golfu 3 VR al onom jačem od 245 konja i Kalibri 4x4 bi turbo 2.0 od 215 konja. Baš metak od auta.

Jebi ga, ne može 1.6 dizlo sa sporcki orijentisanim autom, ali dobro ide. Jedva je Pasatom pratim, bježi na pravcu, mamu joj, ali je stignem u krivine i nizbrdo.
Vera dobro ide ako nije krš. Ja bih volio što se tiče trojke ABF. Ide lijepo, a vozim registrovano auto lolo

GTD, imao drug iz vojske Golfa 4 onog sinhro čini mi se da ima oznaku, dizel 2.0 6 brzina. Ne znam da l si imao priliku da vidiš al BMW 330 dizel sa 70 konja više fazon ne može da mu pokupi prašinu. Neverovatna kola, seriski auto ništa budžen.

Dobro ide četvorka dizlo, posebno ona sa 150KS (a ni slabije nijesu loše kase uzme u obzir koliko konja imaju).

Ma ovo nema veze sa TDI standardnim motorom al je fabrički, serijska proizvodnja.
4 sa 136 konja onim DI crvenim kida, nema tu šta.

Neverovatno auto koje ni upola nema aerodinamike, težine i kočnica za tu brzinu koju može da ostvari.

Da vidiš Volvo S80 2.4T 200 ks kakve kočnice imaš. Em te tera da budeš vezan da ne bi nabo nos u volan, em je jako nezgodno posle doboš kočnica sa w124 da se navikneš brzo na takve disk kočnice. Mada na većim brzinama super koči, a osećaš se kao u tvrđavi nekoj kakav je.

Edit: dobio sam od sestrića jedno pitanjce na fejsu. Koje je marke kamion u onim prvim epizodama Kamiondžija?

Ne znam jel' njegov bio GTI, nešto mi preko slika ne liči.

Ја чух да јесте зато ми увек и падне на памет, е сад да ли је не знам. Али с обзиром да је баш великом брзином возио кад је погинуо могуће да јесте.

Koje je marke kamion u onim prvim epizodama Kamiondžija?

Ako misliš na Japanca, to ti je Opel Blitz. A onaj šleper što ga prikazuju Hanomag Henschel.

http://www.vrelegume.rs/vesti1/mercedes-gle-umesto-ml-nove-oznake/

Ako misliš na Japanca, to ti je Opel Blitz. A onaj šleper što ga prikazuju Hanomag Henschel.

E, to je to. Hvala :D

Mercedes terenac GLA, postavljen na platformi A klase.

O jebem ti rate maiku

Otišlo sve u kurac.
Ima ođe kod nas jedan CLA. Nazad mnogo ružan i zdepast. Kad god ga vidim u retrovizor molim Boga da bude obična A klasa lolo

video sam novu A klasu mercedesa juče, jebemti sunce, strašno avto. Prosto ne može ič da se poredi sa onim iz ranije A klase, čoveče...e tako se to radi.

Meni su lijepi i cla i novi a.

Sve nove Merdze su lepe, a C klasa nova mi je favorit.

Meni CLA antipatičan. Možda jer volim visoko i utegnuto dupe.

Dobri su, ali im je cena malo jaka za tu klasu. Npr. Golfa sa tom opremom možeš da uzmeš za 17k eura, a za Mečku iste opreme i boje ti treba 23k eura. A jako su slični po kvalitetu materijala unutra.

Mečka je Mečka.

Ja poceo da gotivim mecku vise od BMW-a.