Prijava

Dobra kola moraju da koštaju, jebi ga.

Dobra kola moraju da koštaju, jebi ga.

ovo je generalno tacno, ali ponekad je i cisto povrsinski. ime kosta. osecaj da imas nesto kvalitetno sa cim neces da imas problema, kosta.

radim u firmi koja ima reputaciju da proizvodi jako kvalitetnu i skuplju opremu od konkurencije. i to jeste tacno za osnovne stvari, koje se sastavljaju u evropi. stvari iz kine, pogotovo one kojim su komplet preuzeli proizvodnju i razvoj jesu skuplje od konkurencije, ali se fusari, kineska logika. nekad u razgovoru sa inzinjerima otud mi se ucini da pojma nemaju sta rade, nasumicno menjaju pa sta proradi.

tako je i sa kolima verujte mi. audi A4 sklopljen u nemackoj nije isto sto i onaj sklopljen u kini, ili inidiji. a ista im je cena :)

Sve da i za naše tržište sklapaju u Kini ili Indiji danas svak ima VIN dekodere. Normalno da ne'š kupovat kola od ljudi koji proizvode Tata Nano, kad imaš takav iz Njemačke.

Smešan mi je jedan turčin što živi u zgradi preko puta moje, ima šestoro dece i vozi iz mercedes vitu lololo, ako napravi još neko sprinter mu ne gine.

Da sam na njegovom mjestu prodao bih Vita i kupio dvoje normalnih kola (samo ne karavan). Jedno za sebe, a jedno za najstarijeg sina (ako može da dohvati pedale). Da žena vozi ta druga bilo bi previše opasno lolo

Boli njih kurac, tako su nama Kosovo uzeli, uzeće i Švecke...

Tipičan Šved samo jedno dijete i to u 43. godini fazon.

nece, integrisu ih u drustvo. i dalje ce da bude svedska, samo sa tamnijim svedjanima. oni sto dodju zadrti, druga generacija ovako onako, treci vec nauceni da budu svedjani a ne turci, samo zna da mu deda nekad iz turske bio.

nije ko u americi gde se jos prva generacija integrise, ali je u evropi snaznije menjanje karaktera.

a jedno za najstarijeg sina (ako može da dohvati pedale)

Najstariji klinac ima, u vrh glave, 11 godina.

Ma deluju ok, normalno su obučeni, čak ni on ni žena ni deca nisu nešto ni crni. Dobar deo Srba je crnji od njih lololo.

Što je kuka dobar izum.
Taman stigoh na odredište i na parking čekam da se neki lik ispred mene uparkira (ulica sa jednom trakom) i opali me od nazad Punto BG tablica. Ono, kola su uvijek jača od nazad, ali Punto se razvalio, a meni i mome autu ništa. Dobro je što sam uspio da izbjegnem udarac u auto ispred sebe, tj u ovo auto što se uparkirivalo.
Ali vlasnik Punta je totalni debil. Prvo mi tražio ono evropsko papirče (koje nemam), a on ga nema jer su mu kao sestrina kola, pa je zvao policiju lolo. Uglavnom, na konstantaciju organa da on (vozač Puntića) plaća izlazak policije i popravku svojih kola (ja sam rek'o da na mojima nema štete) poče da se dere kako je oštećen kao turista. I na alko testu sam imao 0.1 promila i on pižđeo i govorio da nijesam potpuno trijezan i time da nijesam ni nevin. Vikao je da će da me tuži što imam fiksnu kuku i što sam se zaustavio na, kako nazva parking, prometnoj ulici. A sad viče da će me tužiti zbog tjelesnih povreda i toga što sam "bez ikakvog razloga nasrnuo na njega", jer kao ide na fizikalnu, a ja ga udario u to mjesto. Trebao sam prethodno da se informišem koja tačka tijela mu je osjetljiva.
Ne znam što su obično beogradski vozači nervozni. Posebno taksisti, koliko sam mogao primijetiti.

Najstariji klinac ima, u vrh glave, 11 godina.

Ma to može dohvatiti pedale.

A vjerovatno moraš malo da se uklopiš sa okolinom u zemljama punih ljudi koji prekoračenje od 1km/h smatraju nemoralnim. Ali ima naših ljudi što dobro zarađuju. Ne znam koliko mi reče lik da je platio njemačke kastm tablice. Meni bi što se kola i inostranstva tiče bilo fino da zarađujem 5k eura. Ne bih ništa ispod 3000 kubika kupovao.

Imao sam priliku da provozam Mondea mk4 2011. godište 2.0 benzinca. Udoban je auto, ali su mu kočnice čudne. Ima diskove na sva 4 točka, a ipak je osećaj kočenja kao na orionu 91' godište koji ima samo zadnje doboš kočnice. Prva 2 cm ne reaguje, a posle ''zabija''. Ne znam što ne mogu da naprave normalne kočnice.

Fin je on, čak ima i amortizere haube, za razliku od Fokusa.
Ja kad sam prvi put vozio onoga Megana bješe snijeg i hladno vrijeme. Neke gojzerice nosih široke, pa dok nijesam navik'o gazio sam i gas i kočnicu istovremeno.

Ali vlasnik Punta je totalni debil. Prvo mi tražio ono evropsko papirče (koje nemam), a on ga nema jer su mu kao sestrina kola, pa je zvao policiju lolo. Uglavnom, na konstantaciju organa da on (vozač Puntića) plaća izlazak policije i popravku svojih kola (ja sam rek'o da na mojima nema štete) poče da se dere kako je oštećen kao turista. I na alko testu sam imao 0.1 promila i on pižđeo i govorio da nijesam potpuno trijezan i time da nijesam ni nevin. Vikao je da će da me tuži što imam fiksnu kuku i što sam se zaustavio na, kako nazva parking, prometnoj ulici. A sad viče da će me tužiti zbog tjelesnih povreda i toga što sam "bez ikakvog razloga nasrnuo na njega", jer kao ide na fizikalnu, a ja ga udario u to mjesto. Trebao sam prethodno da se informišem koja tačka tijela mu je osjetljiva

pa jel si ga bar udario u osetljivo mesto ili samo nervozan i lud covek.
beogradjanin?

Po prezimenu bih rekao da je iz Drobnjaka porijeklom. Vikao da otkad je živ živi u Beograd i da vozačku ima 7 godina i da nikad nije čuo za to lolo
Valjda lomio ruku na neko mjesto, ko će ga znat'. A nijesam ga udarao preparatima, nego rukama i nogama, dok je vikao "privodite ga". Kad oće da tuži nek ima zašto.

Po prezimenu bih rekao da je iz Drobnjaka porijeklom.

Mamu mu jebem, bruka nam bratstvo xD

Vidim ima ih iz Ljubovije da se isto prezivaju, ali drugu slavu slave.

http://www.vrelegume.rs/vesti1/toyota-land-cruiser-70---ponovo-na-trzistu-povratak-legende-/
Imam osjećaj da će ovo biti zlo.

E kad bi hteli da prave nove 190, w124 i w126 to bi bilo super.