Prijava

Jel igrao neko City car driving? Instaliram mod kao što je objašnjeno i neće da mi radi.

E ja sam hteo al nisam uspo da je nadjem pa sam odustao, ako uspes da instaliras salji link

Ja sam to na poslu imao. Smotano bez onoga volana.

Ja sam od tih vožnji igrao jedino Euro truck simulator, čisto da proverim koliko brzo može šleper da ide nizbrdo lolo

Meni je čini mi se tražio taj "City Car Driving" neki kod i kad sam sredio viđeo sam da je sranje bez volana. Čim stisnem tipku da mu pun gas, odnosno nabode kočnicu lolo

E, to je zajebano, ali se naviknem brzo. Ionako ti volani, pedale itd. ovde koštaju tako da kad bih te pare dodao na pare od w124 mogao bih da kupim w210.

Jedan je na autodiler prodavao dijete. Ne znam đe je jedan tražio đevojku...

Daj link bez mene

Obrisala govna. Čekaj da potražim u registru.

Hahahahahaha "prevrnuo u Pivi" "nije nikaka budžotina" hahahahaahah
Kakvih careva ostrrrrrrr

Čim stisnem tipku da mu pun gas, odnosno nabode kočnicu lolo

Ja samo tako i znam da vozim :D

Mislim da je ovaj luđi. Šteta mu čkilji ksenon...

Ovaj je dosta fin, mada se zajebava:
http://www.dodaj.rs/f/s/YS/3HOBRXjX/adggs.png

Uno i Alfa su iz nehata...

Još jedna Lada:
http://www.vrelegume.rs/vesti1/lada-vesta-po-ugledu-na-volvo-made-in-renault/
Kako Rešo konceptuje.

Koji sve motori ,,pasuju" na Jugica? Bese moze neki iz Una da se skarabudzi?

Nesto poceo motor da mi krklja cudno i deluje mi kao da ce da skapne,a posto mi je registracija u novembru, necu ni da ga registrujem nego vadim motor, u garazu i polako cele zime da ga sredjujem. Kad mi zatreba auto uzmem Rovera i a u kurac. Tamo pred leto sledece nadjem neki motor malo bolji,ubacim,sredim sve i vozim se. Kontam da ce da me kosta,ali neka oca mu jebem, zao mi da ga prodam. Doduse, sve cemo cale, deda i ja da radimo verovatno tako da nece biti to preveliki trosak, jedino za smirgle, git, spric git, farbe, najlone i sta ti ja znam, usputne troskove, a motor otom-potom...

EDIT: Gledam sad na nekom forumu, kazu ljudi iz Tipa, Brava, Tempre i Delte (1.4 i 1.6 motori) pasuju sraf na sraf i da ne treba nikakvih prepravki. E sad kurac. Pa i na 1.4 moraju dvosmerni amortizeri i ojacanje sasije,a aman li na 1.6, bar ja tako mislim. Moj drug ubacio iz Lancije i radio za reli, pun kurac stvari izmenjao, ali meni nije to cilj. Ne treba mi da ide 200, nego samo da bude normalan, de znam. :D

Možeš i iz Una. Možeš i 1.4 iz Tipa, Floride, mislim da pasuje 1/1. Možda i 1.6 iz Tipa, isto bi trebalo da pasuje ili uz sitne prepravke.

EDIT: Gledam sad na nekom forumu, kazu ljudi iz Tipa, Brava, Tempre i Delte (1.4 i 1.6 motori) pasuju sraf na sraf i da ne treba nikakvih prepravki. E sad kurac. Pa i na 1.4 moraju dvosmerni amortizeri i ojacanje sasije,a aman li na 1.6, bar ja tako mislim. Moj drug ubacio iz Lancije i radio za reli, pun kurac stvari izmenjao, ali meni nije to cilj. Ne treba mi da ide 200, nego samo da bude normalan, de znam. :D

Jebi ga, ako nećeš da ojačavaš školjku i prepravljaš kočnice najbolje bi bilo neki iz Juga ili Una (oni "Fire").

EDIT:
Imaš onaj 1.1 iz Tipa...

Ma moze, ne mora ni da bude vise od 1.1 , to bi mi bilo idealno, samo da bude pouzdaniji od standardnog jugovog.
Mada, mozda ubacim iz Kalibre onaj od 204ks pa ga jos nagruvam do 330ks kao ovaj bata:

http://postimg.org/image/1hl56e9es/

Ahahahahahha.

A pouzdaniji je od Jugovog. Jedino ako baš na krš naiđeš. Kupiš stranca i prebaciš sve što ti treba.

A sta znam, da me ne jebe murija? Jeste da je Jugo i da ,,nece da gledaju motor" ali mi tako isto pisali kaznu za atest za plin u 4 ujutru, za uranak, dok je pored mene prolazilo 200 dzipova i stranaca pijanih, a isto mislio sam da nece. :D