Prijava

Ne skupljaju se ribe na pajera ko na x6 lolo

Jel ovo neka nova moda da se u blizini škola postavljaju betonski ležeći, ne može čovek ni da ode po piće u diskont ko nekad.

Imao je moj kum pajera 2.8 td, vozio ga je godinu dana kao i za svaka kola što je radio. Kupi tek registrovan auto i proda ga pred istek registracije. Inače msm da nikad nije vozio auto ispod 2500 ccm.

Kod nas u Nikšić su oni klasični, pretežno kod škola i đe se ljudi trkaju. A ja imam betonski na 50 metara od kuće, nego je sa jedne strane "šupalj" pa ga obiđem bar ovim desnim (odnosno lijevim, kad idem iz drugoga pravca) točkovima lolo
U Podgoricu su bile one nagazne mine, nego su Bogu fala poskidali da mogu točkovi proć'. Imaju i oni fini što je pješački na njima i što ih ne osjetiš.

Još jedna nova Mečka:
http://www.vrelegume.rs/test/mercedes-amg-gt/

Brzo će imati sve moguće i nemoguće modele lolo

Prošle nedelje nam je crko jedan Pežo Partner (650 000 km prešao i nisam ga ja vozio lolo) i jednostavno se nije isplatilo popravljati ga pa je šef odlučio da se kupi c5 karavan 2003 godište sa licitacije iz jedne druge firme pošto nije našao ni jedan pik ap u dobrom stanju. Jbt, koja je lađa c5, 2.0 hdi motor, 90 ks, 240 000 km prešao, troši 8l u gradu, opterećen (izuzetno me je iznenadilo), na auto putu oko 6l. Nije ni toliko skupo održavanje, mali + veliki servis + zamena ''bombi'' hidraulike + čišćenje dizni je izašlo oko 500 eura. Kvačilo je skoro novo i izdržava (po onome kako je menjano) oko 110 000 km, doduše nema plivajući i cena mu je 230 eura. Tako da smo dobili za firmu tip top auto za 2000 eura.

Ono što mi se najviše sviđa kod tog auta je to što je vazda istog nivoa, pa je savršen za šverc lolo
Nama crk'o Punto, ja bio da ga šlepam sa Ultom. Dok se ne uradi generalna nema zloupotrebe službenog vozila :(

Ođe nema zloupotrbe službenog auta :(

Ja nijesam mogao baš da ga zloupotrebljavam, jer ga nijesam ja jedini vozio i zloupotrebljavao. A i daju ti dovoljno ulja samo da stigneš đe treba npr. Al' dobro, radi on i bez ulja neko vrijeme.

Pazi i ovde vozi kola ko stigne i na koga je red. Npr. ja vozim jednog Pežo Partnera i ovaj C5 sada, a kolege koje imaju i C kategoriju voze još i Pežo Boksera. A i btw stavljaju neku vrstu tahografa u ECU. Tako da ti beleži brzinu i broj obrtaja.

Nije to, nego smo ja i jedan kolega, da prostiš, na Puntu, pa ga koristimo kad kome treba. Brz je kad ga zavrtiš u crveno, samo je problem što skoro uopšte nije kočio motorom, pa smo spaljivali kočnice i slično lolo

Hahaha, ma taj punto je teško sranje. Recimo, jedan drug mi se žali da mu punto koji je prešao 60 000 km radi na 3 klipa i da ''landara sve''.

Ovaj je preš'o oko 300-400 hiljada, nov kupljen. Onaj grdni, ko Zastava 10. 2 puta generalna rađena, jednom blaže prevrtan. Nije toliko loš taj JTD za tu snagu, ali treba čovjek da bude budala to da kupi pored toliko auta. Nego, službeno auto je najbolje auto lolo

Što fino izgleda ovaj Citroen:
http://www.vrelegume.rs/vesti_slike/velike/1410590508_8.jpg

Nadam se da će imati bar 4X4. Prvi SUV sa Nivinim kramponkama lolo

Провалио сам да ова камерица ипак има најбитнији карактеристику, снима све и кад је искључен и закључан ауто. Е сад проблем би био ако би се неко истриповао да је камера скупа па ми сломио стакло да би је украо лололололо, сад размишљам како да је хајдујем.

Vide li se tablice na snimku?

A liči na kaktus, ono oblo i jajasto.

Виде се, поставићу неки снимак па ћеш видети.
Једино је ноћу крш, мсм види се све ако си на добро осветљеном путу и ако су ти фарови упаљени, ал на паркингу не верујем да ће моћи нешто превише да сними ако се не паркирам директно испод бандере.

A ne sjekiraj se oko krađe, kad ovakvima nijesu dosad ukrali/zapalili kameru ili auto neće nikom lolo
http://www.youtube.com/watch?v=8R4u82HRbFg

Е баш сам овом првом раскрсницом прошао кад сам ишао да купим камеру. лололо
Ал ово ми иде на курац, као пешаци на улици, то је баш непажљиво од њих, а они вамо немају тротоар од паркираних аутомобила, морају некуда проћи. Мсм има и идиота као што су ови први што не гледају уопште, ал треба имати разумевања и стрпљења кад је већ таква ситуација у граду.