Prijava

Mene nerviraju kad pretrčavaju na crveno, pa moraš ukočiti, najčešće naglo. I idu mi na kurac pješačni na bulevarima što je sa jedne strane zasađeno rastinje i živa ograda, a sa druge stoji onaj zid od 2 metra kojim su okruženi kontenjeri. Tek pješaka sa 15 metara vidiš, a voziš 50...
Ovako kad hodaju uz ulicu boli me kurac, kad se mogu razminuti dva auta mogu se i zaobići pješaci, pa da kamion voziš. A nemaju trotoara.

A ovaj lik što snima je neviđeni ludak. Snimi kamericom tuđi prekršaj ili sudar, pa se kad dođe kući kikoće i postavlja na internet lolo
http://www.youtube.com/watch?v=acobpkjTqxM

Е да сам имао пре неки дан камеру да снимим Ивана Гавриловића како ми се дерња око кола. лололол

A ovaj lik što snima je neviđeni ludak. Snimi kamericom tuđi prekršaj ili sudar, pa se kad dođe kući kikoće i postavlja na internet lolo

meni ovi videi izgledaju kao da snima pa dodje kuci i drka uz njih. aj da kaci stvarno neke prekrsaje, pa da razumem...

Jesi uz'o ti do kraja neki auto?

Umjesto da gleda svoja posla. K'o oni što im se život svodi da slikavaju pogrešno parkirana auta ili, nedaj Bože, da ih grebu.

enemyofthefreeworld
Е да сам имао пре неки дан камеру да снимим Ивана Гавриловића како ми се дерња око кола. лололол

Što? Ne voziš Klia lolo

Jesi uz'o ti do kraja neki auto?

jok, razvlacim, jos mi ne treba :)
Uzecu neki 2010-2011, ili mercedes b klase, audi a3, golf ili oktaviju, sta naidje prvo dobro a da nije preskupo... Bolje nemacka, nije mi daleko ovde za servis.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b3/Citroen_C5_2008_front.jpg

Uzmi i ovo u razmatranje, sad će šef da menja 407 za ovakav C5, kaže da je klasu bolji auto.

Ma kakav MPV, nijesi parket majstor u penziji. Kupiš normalno auto, eno A3 što reče. Lijepo izgleda, troje vrata, pouzdano, još ako je dizel što kontam da ti oćeš i to onaj 170KS onda je i relativno brzo, a ne troši mnogo. I vrhunsko ako te drma kriza srednjih godina. Može se i mlado i lijepo za te pare uzet'.
A nije loš ni "karavan":
http://static.cargurus.com/images/site/2009/09/18/12/07/2010_audi_a3-pic-1516557986077306997.jpeg

Odličan je i Golf. Dobra je i Oktavija, samo ružna. Ili E klasu ako možeš đe nać'.

EDIT:
Bar ova što je taksi bila lolo

Što? Ne voziš Klia lolo

Ма дерњао се он за свој грош, немам ја везе с тим, него било занимљиво гледати га како покушава да буде у центру пажње. лоло

A nekad je bio dobri momčić u žutoj mudžahedinskoj košulji koji je glasom piskavijem pjevao ispred nekoliko slično obučenih ljudi i Renoa Klija.

Da pitam za jednog drugara. Hoće da uzme alfu 166 2.0 ts sa fabričkim plinom od poznatog prodavca za 2200 eura. Da li ona ima problema sa trapom kao i ove druge? Tečka kaže da nije imala problema, ali i da su putevi u severnoj Italiji bolji od naših, a i delovi koji su kod nas 170 eura su 70 eura u Italiji.

Ako 'oće da bira razumom, a ne srcem, bolje da ne kupuje lolo
Troši, lome se trap i motori, ali je fino auto za ljubitelja toga brenda. Samo bi bilo bolje da uzme V6.

Neće lik da plaća da registruje V6. I teča je preporučio kao onaj što je on imao 2.5 24v (kaže da je i 2.4 jtd solidan motor). Fora je što lik treba blizance da dobije pa mu treba veliki auto, a ovo je od poznatog pa mu je bila kao ok kombinacija. Msm za 2200 eura nema baš nekih velikih auta.

A dobro sa aspekta đece. Ja ću tek nešto veće kad đeca porastu.
A sad jeftino, veliko, mlado, jebi ga. Jedino ako voli Alfe, ali takvi se ne dvoume, nego je kupe ma koliko se kvarila lolo
Uglavnom, ako osjeća emocije prema tome autu (tj. ako je Alfista) kontam da neće pogriješiti.

Msm da je Alfista pošto je imao pre 145 lolo

Jebi ga, ako čovjek voli i bira srcem. Eno moj kolega kupio npr. Deltu. O jadu radio, uložio hiljadu eura u nju, svaki dan trka na Konik po djelove ali veli da je vrijeđelo.
Ali će kad tad u istoriji pisati koliko su muke zadala italijanska kola.

meni alfa romeo ruzan auto u tri lepe. mislim da nema jedna jedina verzija da mi se svidja. mozda neki stari, vintidz.

Meni lično su 156 i 159 baš lijepi. Fini su mi oni iz 60-70-tih, n'o nijesu mlađi modeli o kojima pričamo. Onaj Mito mi onako, više za ženu. Đulia isto, nit' smrdi nit' miriše. Ali zato u 147-ici mogu zamisliti pravog onog Italijana, grdnog, malog, mršavog, ćopavog. Još ako su joj matirali krov i hauba lolo