Prijava

citroen sranje japansko, kao i sve japansko

paninaro
citroen sranje japansko, kao i sve japansko

+1

Ma kakvi obrtaji, C5 je tromiji od mog službenog Punta koji se ne ubraja u auta lolo
Al' baš se osjeti da ne može vuć'. Jebi ga, malo je snage za tu težinu. Možda je nekom dovoljno, ali spor je dosta.

Које су најбоље свећице које се могу наћи код нас? Оно, не морају да су брендирани, ал морају да истрају.
ЕДИТ: каблови такође

Kablove bih preporučio Beru. Svjećice Beru isto su dobre ili NGK.

И да, кад се прегледа разводна капа, чиме је најбоље остругати гареж што се скупи а да не оштетим? Јел може обичним шрафцигером?

Ma kakvi obrtaji, C5 je tromiji od mog službenog Punta koji se ne ubraja u auta lolo

Meni ok ide za to što treba u firmi. A otprilike je situacija kao i sa onim 2.5 tdi od 180 ks, ide kao da ima 80 ks jednostavno je čudan. Npr. Saab 9-5 2.0t ide strašno dobro, a onaj stilo me je baš iznenadilo da je tako trom.

Nije Stilo neka sad raketa da kažemo, ali vala nema trika da bude sporiji od dizelske mrcine sa 90 konja, osim ako ga guraš ugašenog.

Др Јанковић
И да, кад се прегледа разводна капа, чиме је најбоље остругати гареж што се скупи а да не оштетим? Јел може обичним шрафцигером?

A probaj ravnim šrafcigerom da malo ostružeš. Ili krpom ako može lolo

Др Јанковић
И да, кад се прегледа разводна капа, чиме је најбоље остругати гареж што се скупи а да не оштетим? Јел може обичним шрафцигером

Probaj i abrazivnim delom sunđera.

Nije Stilo neka sad raketa da kažemo, ali vala nema trika da bude sporiji od dizelske mrcine sa 90 konja, osim ako ga guraš ugašenog.

Kažem samo da je takav osećaj kad voziš.

A osjećaj kad voziš M5 150km/h je kao kad voziš dvojku 50km/h. Znači li to da bi ga ona odrala u trci?

Ali ipak vidiš da ideš 150 ili 50. Ovaj jednostavno sporo ubrzava i ajde kraj znamo od ranije da je fijat sranje lolo

Jes većina Fijata sranje, ali tog Citroena pojede za doručak što se brzine tiče.

Ne znam nikoga da ima taj model, verovatno ima sve probleme koje imaju i fijati tih godišta, a i verovatno su svi satirani jer je većina njih cepana poprilično.

E, za onog druga što sam pričao da je zainteresovan za alfu 166, našao je jako povoljno 164 2.5 td 92-93 godište. Kakav je taj 2.5td 125 ks?

Opa, neko riješio da zamijeni Kadža. Samo da ti kažem, zajebano je nama normalne visine to voziti. A sad, taj Fijatić se kupuje zbog izgleda, eventualno brzine. A bješe sirotinjski Ferari, što znači da pored problema sa kvalitetom su vjerovatno postojali i problemi sa održavanjem.
Jedan moj drug se palio na ta kola, im'o ih dvoje (16v što je bio u boljem stanju i bolje ga služio i 20v) i zamijenio za Kalibru lolo

Kakav je taj 2.5td 125 ks?

A motor nije loš. Samo ako mu ne smeta što izgleda k'o Seat lolo

Soprošćenjem, jeba im majku, a tako im i treba:
http://www.youtube.com/watch?v=Xbs6eMxa5ds

http://vesti.mojauto.rs/Noviteti/496056/Reno-eoleb-koncept-trosi-samo-1L100km

120 000 eura za onaj autić..... realno kupiš genšera za 4 000 i za ostatak se voziš koliko hoćeš lol

Kupiš kola od 2-3 hiljade i možeš sipat u njih još 100 godina. A i ljepša su, osim Multiple lolo