Prijava

Rođak mi ode u Rusiju da radi dobio dvogodišnji ugovor. Pa mu treba auto koji je jak, koji će da pali i na minusu i da ima 4x4 sistem zbog uslova u kojima će biti vožen.

Teško da to može da se nađe za 2000 eura. Ove audije je i video i tu su kod njega u gradu.

Nisi rekao do koliko para jbg.

Hamer H2. Ili moj Pežo 206.

Nađi Golfa 4, 2.0 dizel sinhro.

A jebeš Rusiju, tamo je i 4x4 isfuran.

http://imagizer.imageshack.us/a/img6/1963/ahj7.jpg

(nijesi vozač ako nijesi driftovao trolejbusom)

A jbg, kaže da je ta rafinerija u nekoj pripizdini kod Tjumenja, pa mu treba dobar auto da može da se probije od grada do tamo.

Za te pare lada niva i suzuki vitara.

Nek namiri i kupi audi allroad.

Nek uzme Uaza, kontam da su tamo jeftini.

E, rekao sam mu ja za nive i te takve džipove, nego baš hoće limuzinu ili eventualno karavan. Pa sam mu predložio Subaru Imprecu, može da se nađe za 2-2500 eura, a godište je oko 2000-2003. Znam da je bila dobra u top giru kad su bili u africi lolo

Nek uzme Setru. Dvoosovinca, lakše se vozi po snijegu. Još ako ima webasto...
Na neki način je i limuzina i karavan, ne žale se ljudi. 215HD najbolja sig.

Ma troši bre to, skoro k'o 100 c4 2.6 lolo

Jebi ga, mora dobro da se plati lolo

Audi ti ima dobar pogon, samo se lako nasuče. Nizak, majku mu jebem. Stotka je malo teža naprijed.

A inače su raznim ljudima razna kola ''luksuzna''. Eto tako, pre neki dan, na sednici kućnog saveta je komšija gosn precednik (neopevana seljačina), opisao moju, skoro 14 godina staru, Opel Vektru kao ''sportski'' i ''luksuzan'' automobil (tražio je da ja platim 1500 eura za opravku lifta, iako ga ne koristim lol). Realno, lik ne shvata da su sva kola koja sam ja imao bili krševi.

Ne kontam ljude koji je vrhunac poštenja to što voze Juga, inače je taj Jugo onaj Koral In, i to iz zadnjih serija. Ko mu jebe mater kad je kupio to, iako je i tada mogao da kupi Vektru za te pare (oko 10g staru).

Inače je lik tako opisao i kola nekih drugih komšija, a to su uglavnom Astre, Oktavije i Fokusi.

Daj mi njegov broj, da mu probam uvaliti Pežo lolo

Luksuz se bez nišana ne računa. Što troktakih, što ovakvih:
http://media.tumblr.com/tumblr_lqciimpTrp1qio7pu.jpg

Daj mi njegov broj, da mu probam uvaliti Pežo lolo

Ma taj Pežo ti je venčanica lol

Inače sam mu pokušao prodati Lančiju Kapu svojevremeno, ali nije hteo, kaže da je Jugo najbolji auto. A i njega jedva zna da parkira, a ima dozvolu 45 godina lolo

inače je taj Jugo onaj Koral In, i to iz zadnjih serija

Како је описао један комшија одавде ''јебо га онај пластични браник, скуцам се у њега, одлетим 5 метара уназад''

A de, lik mu još kuku stavio pa lupa sve redom na parkingu. I on kao nazovi dobro vidi i dobije produžetak dozvole na 10g, a ja na 3g, a nikoga nisam udario nikad lolo