Prijava

Jes vala , odo ja neću da se svađam , samo sam hteo da protestujem ako dođe do novog zakona....

nego kako 0.8 20 rakija
kakva je to kurčeva rakija

Pa koj kurac pije ako je pijan od rakije.

seronje buržujske, eto zašto...
I mama i tata daju kola liku koji nema vozačku...
ALO ROĐACI PA TAJ AUTO JE BIO NAPISAN NA NJEGOVO IME... Ko da ga je on kupio sa tih svojih 18 godina

auto napisan na njegovo ime a on ni vozačku nema....

Zato što je željnik, a 2 puta se trovao alkoholom pa je verovatno zbog toga toliko ne tolerantan.

Svejedno je, samo ni kola ni alkohol nisu za svakoga...

Makaronac nemoj srati brt

Kapiram da se trovao od 2 jbg.

Mrzim bahate klince, koji misle da su neka muda...

ma jebo auta tufere, nego malo smanji sa predlaganjem postera, plz

A jebiga , ja prelistam sve novo pa šta mi je najbolje to predložim , kad niko neće dapredlaže , svi ste mi nešto smoreni... A jebiga ne kačim baš tolika sranja , dobro ono danas jeste bilo malo veće sranje, al tako nešto retko kad uradim...

Ja kontam da je automatik jer je pijan došao do 110 km/h. Ne verujem da neko ko je toliko pijan uspeo da menja brzine.

Dajte ljudi, nemojte srati. Ako je mlad nije invalid. I da jes, pogodiće prvu, treću i petu. Ču ne može šaltat', a ne n'o brka gas i kočnicu. Ili ne podnosi alkohol. Što onda pije koje pičke materine? Ja da ne podnosim nikad ga ne bih okusio.

mi slepci moz' da sanjamo i o toj e36 tamo da vozimo

Nijesi ti slijep Sinđeliću
kad si tako mudar i pametan
budale su s očima slijepe
koje vide al' zaludu vide
trebaju im za proste potrebe
ka ostaloj isto životini

A neće uvesti valjda ono što ministarka predlaže. To mi je najsličnije uskraćivanju slobode.

Dajte ljudi, nemojte srati. Ako je mlad nije invalid. I da jes, pogodiće prvu, treću i petu. Ču ne može šaltat', a ne n'o brka gas i kočnicu. Ili ne podnosi alkohol. Što onda pije koje pičke materine? Ja da ne podnosim nikad ga ne bih okusio.

Nisam mislio da je invalid, nego da je uvošten od alkohola.....

Da bi bio toliko "uvošten" da ne umije šaltat', mora završiti na ispiranju želuca.

Znam ljude koji trijezni ne umiju šaltati.