Prijava

Ne žale se gospođice :)

Ali brate za B5 5000 eura je mnogo, za te pare možeš E39 ili E46 da uzmeš. A i škode su jeftinije, a iste su kao i vw, nema razlike.

Žalile se ili ne, za tebe su jebane.

Pa ti uzmi e39, šta da ti rečem drugo. A ne znam sad za te od 5 hiljada, ođe su jeftiniji dosta.

A i škode su jeftinije, a iste su kao i vw, nema razlike.

Ne baš.

Miki, ne svi modeli, nego isključivo 1.9 TDI highline, ono najčešće DI crveno. Ti modeli B5 drže visoke cijene.

Vrh motor slobodno.

A ajde taj, nego ljudi traže za neke izslužene barake od 90 ks i 600 000 km na satu traže po 4000 - 4500 eura, i još kao da doda 1000 eura i da uzme B5.5 od 130 ks sa placa.

E jebo oca ako se vama ne isplati da uvozite kola iz Crne Gore. Čuj 5000 Pasat. Ali dobro, vrhunsko je to auto, nego se može ušparati još 1500. Mada, uzeo bih ga prije nego nešta za tu cijenu mlađe.

EDIT:
Da sam u Srbiju da prodam dvojku i trojku ne bih skupio za Pasata lolo

Da ti kazem, terao bih ja ovu Tojotu, nije mi grdna ni najmanje...

Pusti gtda on jos zivi za golfa dvicu

Golf dvojka najbolje auto sig.

Ja mislim da im je to trejdmark da bi se razlikovali i na ulici od drugih kola lololo

Namerno eksperimentisu sto vise. Hoce da lice na one automobile koje vidjas u filmovima koji se kao desavaju u dalekoj buducnosti.....

Fejluju. Nek naprave onaj Audi iz "Ja robot", pa eto im ga.

mickey993
Ja mislim da im je to trejdmark da bi se razlikovali i na ulici od drugih kola lololo

Jes, da Ameri dođu komšijama i vele: yo, moje auto iako je grđe i manje od tvog Hamera je šted...TRAS.

Video sam danas kod opštine u Pančevu ovako nešto

http://www.motostory.it/aixam/Nuova%20cartella/t_aixam_city_sl.jpg

izgleda kao da se neko zajebava.

Kao fazon promovišu ''zelene'' automobile.

Toga ima po Francuskoj ko govana.

Hahhaha, pa vrv imaju gužve po gradovima pa im je frka za parking.

A inače se ćale zezao, kaže vid' kosilice što je dobra, dovezi mondea i utovari je, treba će za baštu xD

http://ww3.autoscout24.de/classified/243244141?asrc=st|as

19 000 eura za 5 ks lololo

A to se registruje ko skuter kontam, pa zato popularno.