Prijava

http://bshl.info/n280p63-n7n3x
Moze registracija, eni kapne 0.60 po registraciji, a ne spemuju mailovima nit ista, sad dobih prvi mail od njih posle 2,3 meseca.
Aj ljubi vas sale :*

A registruj sam, ja ću ti odvest' na tehnički ako treba.

Moze li na rate?

Može za zaposlene, beskamatno, na 12 rata.

Ozbiljno momci :D
Ne spemuju mejlovima nista, meni znaci..

Odlicno, konacno nam se nece voziti svakojaki krsevi ovde

auto starije od 10 god je nama nekima bila jedina sansa

ovo samo kod nas ima. umesto da ako hoce ovo, naprave da taksama i servisima koje moras da odradis bude neisplativo da uvezes stariji auto, ali da i dalje imas opciju ako bas hoces, oni zabrane.

tako resavaju i problem sa decom sto voze jake automobile.

marva bez mogucnosti uzrocno-posledicnog razmisljanja.

stvarno nije u redu pa kako sada doci do auta?

Najbolje da covek sam napravi svoj auto

vis sta sam napisao? treba samo napraviti da uvoz starijeg automobila bude skuplji od uvoza novijeg, ne da se zabranjuje.

koliko bi kostalo da sam napravis auto?

Ili da ne zabranjuju nista i ne dizu nikakve takse nego pocnu da rade nesto korisno da dignu standard i kupovnu moc gradjana pa da ljudi inercijom krenu da kupuju novija kola?

Vrh, sad će ih prekucavati i sređivati papire.

Ranije su prikazivali da je auto stariji da bude manja carina sad ce da prikazuju da je noviji da mogu da ga uvezu lol

A i bolje je da međusobno preprodavati krševe koji su opstali (opstaju samo najbolji valjda lol), nego dovlačiti još iz inostranstva.

Megana onih grdnih u CG pun kurac. A nijesu još svi ni prodati.

http://www.vrelegume.rs/vesti1/od-sledece-godine-oprezivanje-na-osnovu-snage-a-ne-zapremine-motora-promena-poreske-politike/

Po svemu sudeći vlasnici vozila do 3.000 kubika i preko, koji su do sada plaćali veliki porez nastaviće da plaćaju gotovo indentično, dok će oni sa motorima od 1.999 kubika plaćati višestruko veći porez.

Xaxaxa valjda ima dosta ovih sa 1999 kubika što ne mogu da im uzmu 100-200 eura na luksuz.