Prijava

56 ca (NS) lik se svadja sa dzakom kupusa dobrih deset minuta.53-jka lik utripovao da je kontrolor.Ne zna covek sta je ludje

Pre jedno 2 nedelje sreo Kaleta Gospodara vremena u špancu! Fakjea!

Putine rekao bih da si sreo Misu Tumbasa.

Hahahahahahahah, nije Miša, al' ni ovaj ne zaostaje mnogo po debilizmu :D

Iš'o ja danas GSP-om, na sledećoj stanici ušla neka Ciganka, i jedan čovek ustao da bi ova sela a ova će njemu: Jao, baš ste menadžer. olololo

hahaha, pre će biti da je rekla ''baš ste menađer''

бијо митинг напредњака у нишу данас, пун аутобус гужва сељадија се враћа, носи неке балоне, заставице, пензоси кењају, ужас живи. аутобус стаје, отварају се врата, жена излази, возач је није регистровао, и врата прекљеште торту у кеси, она попизди, оде до возача, и крене да прича како је то торта за рођендан неки, како је она платила ту торту хиљаду и двеста динара, загрејана сељадија од митинга укључује се и крене да вербално напада жену. ту била нека балавица нема је више од петнаес љета, прикључи се пензосима и поче да псује. јаооооо како ми је дошло да је бич слепујем-

и врх кондуктер долази да наплати карту и каже неком пензосу: јел можете мало да се померите?, и тек ће пензос: што не ослабиш мало дебељане!.

860, vraćam se iz škole, pun bas, sedim na sedištu pored vrata. Osetim neko mi čačka kosu, taj dan je vezala olovkama. Ništa, iskuliram tu, rek'o možda se neko drži za sedište, pa slučajno. Ali, vraga, ceo put neko mene čupa, pripizdelo mi više. Jebem mu mater u sebi, kad u jednom trenutku lik mi divljački izvuče olovke iz kose, ja se okrenem, spremna glavu da mu odgrizem, on počinje da se smeje ko retard i nešto mumla kao:,,Olovke, jaaaoo, olovke, olovčice''. Ja se smorila.

А требају смешни доживљаји Земарице, сад си ме сјебала скроз :((

svakog radnog dana idem iz Borče u školu u Beogradu busevima 95 ili 96

jednom sam tako išao sa ortakom i negde na Pančevačkom mostu, dok smo pričali o tome koja nastavnica sa 55+ bi bila dobra u krevetu, on je odvalio takvu foru da sam prosto puk'o od smeha (zadržavši prritom keez ustima pa se i nije provalilo) a žvaka koju sam imao u ustima je pala ni manje ni više nego na glavu jednog proćelavog starca koji ništa nije provalio
nakon nekoliko zamahivanja, plašeći se da ne privučem pažnju i da se ne odam uspeo sam da skinem žvaku sa ćele jadnog čoveka
sve vreme je moj ortak umirao od smeha čime je privukao nekolicinu mladića koji su mu se pridružili

Седим ја у граџи, а преко пута мене на оним убагованим атенчн фрик седиштима, гледајући ка мени седи много добра риба. Баш лепа у пичку материну. И сад ја глупо ми да буљим у њу, а не смем ни да погледам у њеном правцу, јер сам пичка па се плашим ај контакта са рибама. И ништа сад ја буљим у њен одраз у стаклу, капирам она мој одраз не мож да види. И тако уживама у тим красним цртама њеног лица, замишљам како јој тарим вићгла о усне, после неколико станица она изађе.

Кад оно, јебо те курац, седне још лепша риба, и ја гледам њен одраз на стаклу, али крене ме трипује што као да се стрељамо очима преко стакла и ја се ту узентам. Кажем себи, ма шта се трипујеш и наставим да фантазирам. Кад оно брате, наш који ај контакт, а не гледамо се уопште иако седимо једно наспрам другога, него само преко стакла, и риба сложи надркано-уплашену фацу, устане на следећој, погледа ме скроз изгубљено и изађе из буса. А МЕНЕ БЛАААААМ.

U petak uđee na početnoj stanici u 39 lik sa dva metra dugačkom parket lajsnom i pružio je preko pola busa. kad se bus napunio, on se razdere "Nemoj da bi mi neko nagazio na lajsnu, mamu vam jebem, jeste čuli?"

Кад си пичка матори... Треб'о си да јој кажеш да има лепу дојку и да ти остави број да је некад изведете у шетњу...

Требао сам тада, и у још 9999 много повољнијих прилика, али нисам јеби га.

Натнаталија тако редовно неки стаклорезац улази у бус и заусме једно место за себе и једно за парче стакла које носа са собом. И пензоси му се увек најебавају кеве. Једном му је један чича чак и дао десет динара, каже "Накупиће се, па да купиш ауто момак".

Ovog niko više nije smeo da pogleda, ljudi bre umorni, vraćaju se sa posla, gužva neviđena, a oko njegove lajsne po metar celom dužinom prazan prostor....
Grozota!

Ovo baš i nije događaj iz GSP-a, ali ima veze pošto je na glavnoj autobuskoj stanici u Subotici. Elem, ko je bio zna da ima tamo par kafića gde se sastaju šoferi i lokalni taksisti. Prolazim ja tako, kad neki čiča sedi (sam), ispred njega pivo (verovatno ne prvo) i naglas nešto mrmlja, koliko sam shvatio: "Ne znaš sa kime se kačiš..." i tako ukrug.

Еј, бре, синоћ аутобус некоме дошао главе. Али буквално.

Е, то је доживљавај за памћење.

Pre par godina mi pričao drugar da je čuo u GSP-u ili da je čuo neko koga on zna, ne mogu da se setim, jedan razgovor oca i sinčića. Elem, klinac plače, traži da mu tata kupi neku igračku ili tako nešto, a ćale ga ućutkuje i kulira po principu "Nemam para, ne može", a klinac mrtav ladan: "Ako mi ne kupiš, reći ću mami da si opet piškio u lavabo." Zamislite bruku tog čoveka pred ljudima u prevozu. Ja sam se valjao od smeha kad sam čuo tu priču.