Prijava

Ja:

Да ли си озбиљан за ово што си ми обрисао 2 најбоље дефиниције по скору , две дефиниције дана и бановао ме на недељу дана?То је скоро 1500 поена.......
А зашто?Зато што сам поставио питање ко је тај неки "Ћира" и што сам похвалио дечка који је доспео на друго место ранг листе?
Искрено , мени сваки бод значи , а ти хоћеш да ми у две секунде сјебеш све само зато што сам писао на некој дебилној безначајној теми?
Само ме то занима...

Surovi:

ozbiljan sam.

jebi ga batice, takav je sistem... štaš ćuti i plivaj

E sad ste ga ugasili, jebote.... :/

e sad ga prećera, ako je čkapi reci mu tona pvt, ne moramo svi to znati...

nije fer da se brišu i defke, nije po pravilima bar onim transparentnim!

Nema smisla ovo...

Nema smisla ovo po forumu, a isto tako nema smisla brisati defke...

Bas me interesuje dal ce da obrisu ili da lokuju temu

a ja msilim da postoji šansa da se defke vrate međ žive, smao kad prodje ban i kada se korektno obave razgovori šta kako i zašto

samo da se javim i da kažem da mi je stvarno žao što sam indirektno umešan u ovo.

Jeste, u pravu si , i ja sam čuo da je Surovi pička. To su rekle kilometri pičetine koje je Surovi ostavio da čeznu za njim i njegovom močugom:)))

a ja msilim da postoji šansa da se defke vrate međ žive, smao kad prodje ban i kada se korektno obave razgovori šta kako i zašto

naravno da je ta opcija uvek moguća. svaka greška može da se ispravi. samo je potrebno ponašati se u najmanju ruku uljudno i sa određenim poštovanjem prema svima.

ovo mi je poslao l@ki na privatnu poruku, i zamolio da okačim ovde. ne vidim zašto ne bih to uradio, ali ga takođe ovom prilikom javno molim da prestane da bude aktivan na sajtu dok je banovan.

Обилић
Ако стварно мислиш да сам ја направио онај налог , онда стварно....
Неко жели да ме покопа , ја онако никада не бих поступио , то једноставно није мој фазон.
Зато бих те замолио да на оној лажној пљувачкој теми напишеш да оно нисам ЈА већ да ме неко очигледно зајебава.........ако то ниси чак и ти....

Сад ја испадам овде неко ко гази своју реч и брука себе , а то никада не бих урадио.Ово превазилази сваку меру.....

Што се тиче нових казни , шта да ти кажем.....ради како ти је воља , али ја се ионако не враћам , ако треба и никада , све док ми не вратиш моје дефиниције.

Ако си и мало човек ово ћеш да поставиш на оној теми , то би за мене било довољно.....

На ово сам једноставно морао да одреагујем.
ОНО НИЈЕ МОЈ ДУПЛИ НАЛОГ!!!ПРАВДА!!!
L@ki

rešio sam da mu poverujem, pa ću vratiti drugi talas obrisanih defincija.
dosta sada o ovome.