Prijava

Primećuje se porast lučenja testosterona i estrogena, koji na kraju dovodi do raspravljanja i nastavljanja u kojima niko ne uživa, pogotovo autori koji su osudjeni sve to da gledaju. To je i razumljivo, pošto je napolju zima a vi nemate sa kim da izadjete napolje da radite nešto pametnije, ili vam se jednostavno nigde ne ide. Ne uči vam se, niste radi da spremate stan ili radite neku drugu monotonu fiziološku ili potrebu drugih vrsta..

E - pošto verujete da ste kreativni, a ovo bi moglo da ispadne i zanimljivo, predlažem da svako u jednoj (ili što manje rečenica) opiše jedno kurčenje. Najveće kurčenje će već nekako biti nagradjeno.

U stanju sam da seksualno zadovoljavam četiri žene istovremeno, šest i po sati. Provereno.

Побеђујем.

Mogu da popijem više nego što patrijarh Irinej može da prepliva.

U stanju sam da se proseravam, popujem i smaram dok ne oteram sve oko sebe. Provereno. Više puta.

Morao sam na svom BMW-u sedmici da izbušim šiber, jer dok vozim digne mi se, a ranije kada bih ga izbacivao napolje kroz prozor oštećivao bih vozila i obarao pešake. Ovako ga izbacim kroz šiber i uživam, izbegavajući prolaženje ispod mostova.

dve mi puse dok jednu karam s guza

israo sam veliko govno

Pokazao sam Milošu Krasiću crveni karton, sa sve pištaljkom i crvenim kartonom. Ozbiljno.

de ja prođem, tu trava više ne niče...

ja mogu da otvorim temu a da mi je ne spamuju

mogu da pojedem 2kg crnih i 3kg belih semenki za 3 sata. i to-PRESLANIH