Prijava

lol pa ova epizoda ispade najšokantnija za čitaoce knjiga do sad, "šta koji kurac" efekat. Da li je rogonja vajt voker što transformiše Krasterovog sina - vođa, to jest The Great Other?! http://winteriscoming.net/wp-content/uploads/2014/04/White-Walker.jpg

Да л' ће она дроља да пода пичке малом Томи?

Мали тома није мали јбт. Ценим да овај у серији дрнда јазавца већ добрих 5, 6 година, дакле ушо дубоко у пубертет. Тома у књизи је дете буљаво који тек открива како се мачке паре. Опет, њах епизода.

što rade to bre kakve su ovo nebuloze

Nisam ni ocekivao bog zna sta od ove epizode, al smorih se nenormalno

jebem ti žemo majku božiju u pičku, uvek sam branio seriju, ali sad ga preteraše. transfer.

Jebi pismene, što knjige čitau. Očekujem uskoro u Novom sadu, da se u dvorištu škole, skupi grupa pismenih što čitaju knjigu i grupa nepisenih što gledaju torente da se pošjeku mačetama oko detalja.

Samo da razjasnimo dve male sitnice:
Ja sam epozodu pogledao u 04.30 u ponedeljak kada mi se skinuo torent. Kada vi to gledate i koji medij koristite?
Druga stvar. Postovanjem linka torenta na ovom forumu okivate Kajzena u bukagije. Ulogujte se i pretražujte torente na dpiratesbeju i koristite mikrotorentaplikaciju da skidate namagnetisane linkove.

Шта наши цењени читаоци мисле о промени судбине Варго Хоута? У књизи је крепао кад му је Бријена одгризла уво, о сад се испоставило да је жив и здрав на Зиду и сплеткари нешто против Џона Снегуљице. Мислим зове се Локе, али то је Варго Хоут.

Cenim da će Loke da ga izbode na kraju sledeće sezone, umesto Bouena Marša iz knjiga

Па Болтон га послао да му јебе кеву

Леприконе, ти беше имаш у електронској форми све књиге?

Ima i nenapisane. Samo mu se zaglavio skrol, pa ne vidi kraj.

Леприконе, ти беше имаш у електронској форми све књиге?

да