Prijava

drugarovi da li da li da li u galami čuješ da mi suze sad dodiruju pod?
he he
elem imal ddegod da se on line gleda sezona peta epizoda prva da ne mora da se puši gowno ili skida nešto sad tu prekomplikovanao nego deky bata zabo u kanc i oće dubije vreme dodgleda telenovelicu malenu ima li to a? m? neki linkitj nesxto m?

Поменух у свом посту Деки, убиоскоп.цом и отац и мајка што се серија тиче. Имаш тамо ове прве 4 епизоде са титловима. Вазда објаве нове епизоде за мање од 24 сата након што се премијерно прикажу (важи и за ТЊД и Викинге).

serijeonline skroz korektno tu sam oggledo i game of thrones sve a i breaking bad.

Ako to zakaže infopult, invazija, ma svuđe su dobri linkovi

juce gledao 2 sad gledam trecu epizodu sezone nove
mnogo smara jebeno,.cekam da se nesto desi i nista se ne desi
oni dijalozi su zamnimljivi ko skupstina otprilike...jedino sam se smejao na pocetku prve epizode kada dve klinke u shumi odlaze u pecinu neku ahahha odmah sam se setio pancere zamislio sam kako ih docekuje tamo

e znate sta sad upravo sad provaluio gledajuci trecu epizodu toliko sam se smorio da sam poceo da analizairam smor
najvise me smara i kada stvarno zabodem od smora je kada je u kadru neko sam dok prica...sta god da se deseva o cemu god da prica u bilo kom filmu ili seriji ili na bilo kom snimku takve scene nikad nisam isparatio uvrek sam razmisljao o necem desetom i setio se da gledam nesto upravo kad se zavrse scene te ko da se probudim...u ovoj sezoni tih scena je previse...a i u seriji cewloj jbg

XEJ OLLANIK, STO TI JE O-VO?

Au brate, ne verujem da su Sinovi harpije koji su prosečni borci i još se bore sa noževima uspeli da ubiju Baristana koji je jedan od najboljih mačevalaca ikada viđenih u Vesterosu. UŽAS!

Verovatno su ga samo izranjavali ljuto

Ju pa čemu to, Baristan retko jak lik. Sve ae trudim da ne serem po seriji, al više stvarno veze s Pesmom nema...

https://www.youtube.com/watch?v=YVJa4Fl34l4

ништа од овога у серији, а чини ми се да би онај дедица што га глуми покидо овај говор

jbg, da se snima u Cg zatrovali bi ga vladom georgijevim...

elem, za selmija su stvarno napravili govno, em dobar lik em dobar glumac. al važno je da su vratili džakena jer su provalili da su se cupike naložile na tog glumca, pa ko vele da malo povećaju gledanost međ ženskom populacijom...

ali mislim da to samo znači da će selmi dumre u WoW. ovi dvojica producenata su sada u više navrata rekli da pošto nema više knjiga oni će seriju da vode svojim putem ali će da završe na istom mestu kao njige jer im je martin rekao šta će da bude na kraju. tako da kapiram da sve što sada gledamo u ovoj sezoni može da se tumači kao postavka za krajnji ishod u knjigama, dakle ovako ja kontam:
- selmi ili nije nikako bitan za priču, ili umire (a možda će dumre i prirodnom smrću jer je ionako mator, a za ono vreme već jednom nogom u grobu)
- pošto se arijana martel i kventin martel uopšte ne pojavljuju i oni će vrv dumru
- džejmi je u dorni a brijen u vinterfelu što znači da ona neće da ga ubije, možda će je on nagovoriti nekako da ga pusti i ode u vinterfel i ubije stanisa ili tako nešto
- mali egon ili nije egon uopšte (što je najverovatnije) ili će dizgine zajedno sa grifom
- viktarion možda neće ni stići do degeneris već će dizgine kad bude bila bitka za mirin...

inače, nešto mi palo na pamet, ona lijen nije baš stvarno kidnapovana, mislim da se ona zaljubila u rejgara isto kao on u nju i dobrovoljno je otišla sa njim. a kad je deneris bila u onoj house of undying i videla u jednoj od onih soba kako rejgar uzima sina u ruku i kaže ženi da je on the prince to come, možda do nije bilo egon već džon, a ta žena nije bila elija nego lijen... doduše, vlada teorija da je lijen umrla na porođaju, ali to nije potvrđeno, možda je imala neke komplikacije par nedelja posle porođaja, ili je možda ipak bila ubivena... ili je možda sama sebi prerezala vene jer ne želi da živi bez rejgara... a možda ja imam previše slobodnog vremena :P

Samo strine i tetke gledaju serije a knjige samo čitaju papučari i ostali gejevi!

Hhahahah Baristan Selmi umro.!

dakle Baristan umro, Džora doživljava sudbinu Grifa seniora, Remzi je simpatičan i duhovit, Tirion nikada nije video ni Grifa ni Ilirija..

U svakom slučaju ova pička što je Remzi jebe je prepička.

i Sansa se pretvorila u piče