Prijava

Gledao sam Top šop reklame zanimljivije od ove epizode. Jedino što valja je Remzijeva faca kad sazna da će dobiti brata i Tirion kad vidi zmaja. Degeneris postavlja standarde iritantntosti i JEBO IH SIVI CRV VIŠE. Nisam video odavno patetičniju i gluplju scenu nego sa njim i Misandei, transfer me uhvatio.

Jedino što vredi iz ove epizode je scena sa Tirionom i Džorom

nacuo sam da ce tirion da iskara degeneris

S
E
R
I
J
A

J
E

http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/20140616022558-1.png
Nego neću da gledam da mi ne sjebe čitanje knjige samo me jedna stvar zanima lolo jel dzon stvarno riknuo ili se pojavljuje u seriji

auuu ovo sad je definitivno bila najgluplja i najdosadnija epizoda do sad

NAŠ JE REMZI JEBO SANSU STARK
JEBO SANSU STARK
JEBO SANSU STARK!

Premoto sam samo na brzinu ovu zadnju epizodu kapiram ipak da neće mnogo ići ispred knjige ako uopšte budu išli ispred knjige u ovoj sezonu.U sledećoj naravno ako đembeli ne završi knjigu
ZA ROKIJA TO NIJE SANSA HEHE

Jeri moguće da je ova tema dośla do 184 strane?

Misliš na temo o seriji koju nedeljno oficijalno pogleda preko 18 000 000 ljudi prve nedelje prikazivanja i o knjizi koja je prevedena na 45 jezika i ima preko 60 000 000 prodatih primeraka? Rekao bih da.

Pa i Biblija ja prevedena na sve svetske jezike pa nema temu.

Pročitaj bibliju pa odluči da li zaslužuje temu
Veruj mi likovi su ubedljiviji ovde a i ima više bogova tamo samo jedan drži monopol

Telefonski imenik, višemilionska izdanja širom sveta pa nema temu.

Telefonski imenik je veoma bitan za radnju Terminatora keca.

NAŠ JE REMZI JEBO SANSU STARK
JEBO SANSU STARK
JEBO SANSU STARK!

ODRO JE OD KURCA LOLOLO!!
ČIJE DETE NOSIŠ SANSARAAA!!

U ovoj epizodi mi se jedino dopadaju scene sa Arjom i srpskim sinom Džakenom H'Garom i borba peščanih zmija sa Džejmijem i Bronom; iako njih dvojica uopšte ne bi trebalo da budu tamo.

Ali meni Mirsela više liči na klinku iz američkih tinejdžerskih filmova nego na Serseinu ćerku

колко прејадна глума у тој сцени кад се бију

Kakav promašen potencijal poslednje scene, đe je Smradova oralna stimulacija mlade ako ste već rešili da idete s tom pričom do kraja. Stvarno su majstori u poništavanju impakta, ista fora k'o s Tirionom što su propustili da ubace da lord Tivin ipak ne sere tozla.

dobra je zadnja epizoda,sve dok je midzet ziv bice zanimljivo