Prijava

e fala ti

još sam sad istražio Edisona Toleta(Džonovog ortaka) i zaključio da sam ga zaboravio jer je izrazito nebitan

nije ono random vestica ona je kao Haj Prist prva vestica tog njihovog boga, tipa najjaca

Може да буде и Елла Б у храму њиховог бога, и даље је керов курац за Мелисандру и дојке јој.

nije to ona
glumica je ania bukstein dobra picka, samo je nos jebe kolko vidim po slikama, valjda ce se i ona skinuti, odlicna sisa http://ancensored.com/nude-appearance/Matana-mishamayim/Ania-Bukstein/

Веома фино, штета што је први наступ онолико траљав.

Ma dobra je Anja vagina, i njene sise iscekujemo... Mada djeluje Milisandra bolja.
Nego ove dvoje sise na prošloj strani... Jel ovo ista likusa na obe slike posto mi sise djeluju različito na ove dve slike.

i sasvim slucajno je ispalo da je zidovka, velicina nosa nema veze s tim

Koliko se smorim svaki put kad umre neko od vukova. Najbolji likovi definitivno, veliki rispekt, poz Samer, ostaćeš u sećanju kao ok vuk malog Brena govanceta.

Мени су задње три епизоде мање више њах. Заправо цела сезона.

Чак су занимљиве ствари попут Ходора, оснивања Белих ходача итд испале баш смор. Баш се види да их јебуцка буџет.

Ja sam sve mislio da je Hodora konj opalio po glavi.

Najjaca scena :)

Smećar ljudi kažu da si

Deca šume kao moćni rendžeri deluju

Мени су задње три епизоде мање више њах. Заправо цела сезона.

a meni je npr ova sezona osvezenje nakon zadnje dve, proseravanja, spletkarenja i putovanja od 100km kroz 10 epizoda.
prijatno se iznenadih kad videh sansu na zidu, tacno sam pomislio da ce stici negde na kraj sezone a da ce usput prvo da upadne negde u sneg, pa da ce da je napadnu vuci, pa ne znam jos koji milion kuraca. kao i za ostale stvari, najzad se pomera prica.

Ona glumica što glumi sansu u bravosu opake sise ima!

Da ima desavanja, ali su mi sva nekako blah, nista specijalno. Ne znam zasto. Jedva sam cekao ovu epizodu kad ono prc.

Mislim da nekako nacnu previse stvari pa ostave nedorecene, ali na los nacin. Ono, mozda se proseravam, ali Arja ubi kako smara, Sansa nista pametno da uradi(hoce sever a odbija vojsku), Remziju samo sadizam budze (bez veceg smisla) itd.

Nekako ne znam. Smorise? Prosto vise nije zanimljiv serijal kao prethodne sezone.

nekonspomenu jezovuke. Negde sam cuo da njihova animacija kosta jebeno previse, bas bi bio smor ako ih sklanjaju zbog toga. Sad ostadose samo Nimerija i Duh.