Prijava

Ja poznajem bolje istoriju Vesterosa nego istoriju svoje zemlje, regiona ili ne daj Bože svijeta... i šta, to me čini nolajferom, a tebe lajferom ako nabrojiš zadužbine Nemanjića,lupam? Glupi su ti rezoni prika, ipak svaka kera ima svoje veselje

Ja sad stvarno ne znam je li mi više žao ljudi kao ti koji svjesno uče izmišljenu istoriju ili Hrvata.

Е ово је већ солидан флејм :))))

Залуд или не, лајф или не, тема је ту где јесте и једнако је незвано отићи нпр на брзо али несигурно и држати предавање о коцкању и сл.

Ja mogu da pijem pivo dok gledam sa društvom utakmicu, da se ne smorim kad odem na neku slavu ili svadbu jer nemam o čemu da pričam sa strika Batom i njegovim klempavim sinom i da unovčim svoje poznavanje sporta na kladži pa da tim parama kasnije nabačim neku fensi čuku kojom ću da mamim hoćne bičarke...

Poznavanje SoIaF-a ti eventualno može donijeti višesatnu raspravu sa nekim pretencioznim neckbeardom kakav je kapiram ovaj Crno ili eventualno seks sa nekom olinjalom studentkinjom istorije umjetnosti kojoj ni njen retriver neće da liže pičku ako je prethodno ne namaže paštetom... i to onom specijalnom Roayal Canini za kerove što košta 5€ fazon.

da unovčim svoje poznavanje sporta na kladži pa da tim parama kasnije nabačim neku fensi čuku kojom ću da mamim hoćne bičarke...

E ovo je kvalitetna epska fantastika.

Vidis ti sad ovo, on je dosao i posrao se na sve nas kretene koji smo citali knjigu i gledali seriju. Zatvorite temu, nema vise smisla, covek je u pravu.

Nije da branim sad got, ali recimo, ja gledam samo to i sport generalno, nista drugo. I ti gledas neki sport sigurno, i dodje ti neko i kaze gledas budale sutiraju loptu sta se tripujes idi igraj ako ti se igra. I u pravu je. Gledas film, citas bilo koji zanr, bilo koji sport, cak i ceo koncept "foruma" moze da se obezvredi tvojom logikom.

Sto si na vukajliji? Zato sto si ti kul, i dosao si da kazes svima ostalima da nisu? Dosao si na forum, gde su teme zasnovane na izmisljenim dogadjajima, na izmisljenim definicijama, posterima, reakcijama sta vec. Sve je sine imaginarno, samo sto je ovo aktuelna tema, pa si dosao da ispadnes kul ovde i da rusis svima sneska, jer je fantastika za debile i pickice.

e da gledam i zvezde granda

HEHEEH

On čukom mami bičarke. Pa ne jebeš sajdžije.

Кућа Пазлфокс, "Чуком мамимо бичарке" :Д

istoriju Vesterosa nego istoriju svoje zemlje, regiona ili ne daj Bože svijeta...

Lokalna istorija je beskorisnija čak i od istorije Vesterosa.

Na šta ste se vi zakačili... vidi se da ne umijete da odredite prioritete.

Lokalna istorija je beskorisnija čak i od istorije Vesterosa.

3edgy5me

Ajd pravite kuće vuakjlije da malo šizimo, mogu i grbovi! :D

pa da tim parama kasnije nabačim neku fensi čuku kojom ću da mamim hoćne bičarke...

ili eventualno seks sa nekom olinjalom studentkinjom istorije umjetnosti kojoj ni njen retriver neće da liže pičku ako je prethodno ne namaže paštetom... i to onom specijalnom Roayal Canini za kerove što košta 5€ fazon.

Pazi, obzirom da je jedna od najgledanijih serija trenutno, prati to i kvalitetna pičetina.
Neš se ti skoro reprodukovati ako ne kapiraš kako ti zajedničko interesovanje otvara vrata da šarmiraš suprotni pol, ako odigraš kako treba. :)
Baška štediš para.

Фазон са телепортом је што се овде ипак ради о серији а не о књизи.

Ако не бисте да од десет епизода у једној сезони пет буде како Варис путује до Дорне или како Бејлиш са витезовима путује до Винтерфела, и да свака сезона тешка смарачина, онда прихватите концепцију продуцената по којој се догађаји приказују без временских одредница, сем кад се прича о нечему што се десило некад давно, што више уопште није битно.

prati to i kvalitetna pičetina.

Da da, alt bičarke to prate opasno... one što nose hipsterske cvidže i oće da ih vodiš na voćnu salatu i banana split svaki dan a da ih poslije toga jebe neki kurati drkadžija kao ja...

kurati drkadžija kao ja

Bog te jebo, zašto svako ko odrepuje dve strofe odma umisli da je crnac?

Mister_NO, ja stvarno mislim da sam ispucao dnevnu kvotu raspravljanja sa daunovima, pa ću ti se iz tehničkih razloga obratiti kao Granjka.

Мистере НО, или боље рећи Мистере утјешни, јер се у ових задњих пар постова само тјешиш, морам ти рећи да си много смијешан. Толико ми те жао али ми је опет велика жеља да те напушим тако да сам прекинуо једну врло узбудљиву партију пасијанса како бих ти се обратио.

Пишеш глупости. Мислиш да ја мислим да сам црнац јер сам одреповао двије строфе (а било је ту више од двије строфе), а ти си тај који мисли да је нешто што није. Тебе су западне пропагандне машине затровале мозак тиме да мислиш сљедеће:

1. Историја Србије је бескорисна
2. Не јебе јак него млак (Ово сам иначе ја смислио)
3. Срби имају мањи курац од црнаца

Све ово су научно доказане неистине а да си се бавио мало више оним фактичким а не овим имагинарним вјероватно би то и сам знао без да ти ја то говорим.
Смијешно је расправљати са тобом.

Где су модератори да почисте дауновце са једне од ретко замљивих тема?

Mozes sam da izbrises post.

SKECH!!!

Ćiro Imobile
Пишеш глупости.

:)

Kako si me samo nadmudrio...