Prijava

Dube ne spamuj temu tim gay sranjem.

Spok definitivno nije gej, on je Vulkanac.

Da ali Američki Nindža nema genijalnost kao što je Lukasova da se seti da snimi još tri dela i to ISPRED onog što je već snimio ALO BREEE lolololo

EDIT: Nije Spok gay ali likovi nose uska odela xD

Aha, i Kamerunu je trebalo 12 godina da snimi obradu Pokahontasa i zgrne brdo love.

Ili temu o Terminatoru? Rambu? Rokiju? Betmenima?

Spok definitivno nije gej, on je Vulkanac.

Što ne znači da ne može biti peder. Može, samo je malo frigidan.

Da ali Kamerun je čekao tehniku a Lukas je želeo da pokaže kako je moguće da se lik sjebo i postao hodajuća kanta za đubre xD

Kizo, ti baš nemaš pojma, pa Vulkanci su glavni, oni su najkuliji, ne mogu oni biti ništa drugo do strejteri.

Ma pederi jebo im pas mater. Onolke ženske u galksijama i svemirima a oni ništa ne jebu. I onaj Spok se stalno vuca za onim Kirkom.

Što bi rekao Čui: Aaaaaaaaaaaaaaaarrrgh!

(prevod: volim, volim, volim.)

Terminator - Prvi deo dobar, drugi deo dojajan, treći - neviđeno sranje, četvrti - nije loš
Rambo - Svi delovi isti - suvoparni i doasdni (samo je prvi dobar jer je original)
Roki - Nije loše ali ga prećeraše sa pslednjim delom
Betmen - Pola filmova može samo da legne i da poblajvi svim Ivocima, druga polovina nije loša (PS Dark Knight - VRH VRHOVA LEDENIH BREGOVA koliko je dobar)

Ne spamujte temu napravite temu Star Trek pa tamo pričajte o gay Vulkancima

EDIT: To Stormo!!

Ma da nije bilo MekGregora, ne bi bilo ni Star Warsa.

Ne priznajem iznošenje mišljenja o tome ako ne otvorite temu posebno za svaki serijal.

I vulkanci su pederčine. A klingonci latentne.

Slažem se Juan je OBJASNO mislim čak da je onaj matori Kenobi bio pedofil :/

E Kizo idi i duri se a onda pitaj Lullaby dal već postoji nešto o tim filmovima ovo je EPIK serijal i kraj ajde ne zajebaj više ako nećeš da pričaš o SW-u

Ne spamujte temu napravite temu Star Track pa tamo pričajte o gay Vulkancima

Trek*

Vulkanci nisu pederčine, oni su jebači. I Uhura je bila mnogo dobra http://raidergirls.com/raiders_blog/wp-content/uploads/2009/11/uhura-skirt-trek.jpg

Antik sredio sam izbriši post sad

Čoveče, mogla sam zasesti jednom da odgledam sve epizode za redom. Mislim da sam trojku samo jednom videla. :/ Ste vi primetili koliko onaj glumac na kraju šeste epizode, što glumi Anakinov hologram, duh, šta već, liči na Anakina u epizodama 2 i 3?

Kurac epik. Meni je Američki nindža epik. A te tvoje Zvjezdane staze i pederi vulkanizeri su gola voda.

Preimenujte temu u Star Wars i Star Trek prepucavanja.