Prijava

Kizo molim te na kolenima idi napravi Američki nindža temu MOLIM TE nemoj više da nas jebeš ovde sa Dudikofom i bezrazložnim nasiljem u 5 filmova

Ha, LOL, sad htedoh da nađem tu čuvenu Lejinu sliku, kad ti već okačio. xD

Bezrazložno naslije? A intergalaktički ratovi su baš pitomi i smisleni?

Leja nije lepa slažem se (samo je dobra u ovom kostimu) ali Natali Portman je prototip lepe devojke.
Integalaktički ratovi imaju razlog i to je uspostavljanje balansa u Sili a on samo ide i kaže Saću vam jebem mamu.

Ali on obavlja svoju patriotsku dužnost i brani svoju otadžbinu. A ovi neke ideološke ratove vode i ubijaju se zbog sile. Religijski rat.

Kizo prijavio sam malo ljudi u svom životu ovde ali si stvarno zaslužio pusti nas da uživamo i razmenjujemo iskustva

I ja samo iznosim svoje mišljenje.

Da ali to mišljenje nije u duhu sa ciljem teme a to je uživanje u ovim filmovima. Molim te nemoj više

Da ali to mišljenje nije u duhu sa ciljem teme a to je uživanje u ovim filmovima. Molim te nemoj više

E kurac. Šta, ako se nekome ne sviđa film da zaobiđe temu? Imamo i mi koji ne volimo pravo da kažemo ponešto.

Da ali ako ti Kizo kažeš da ti se ne sviđa kaži zašto ti se ne sviđa ne započinji bezrazložnu raspravu o Američkom Nindži nego lepo otvori temu o njemu

Dube, koji si ti Asanž...

JA reko, zašto mi se ne sviđa i Nindžu sam spomenuo samo zato što smatram da ne treba posebna tema za svaki film.

E ajde ovo zaista nema smisla pitaj Lullaby zašto mi nije rekla "Ne pravi temu" kad sam to pomenuo
Nazad na temu: Šta mislite o ovoj:
http://images.wikia.com/starwars/images/d/d9/Kotoriibox.jpg

Obozavam. Ali nikako ne mogu da ga pokrenem na budjavoj Visti... ili Sedmici. Ima neko resenje za ovaj problem? Neki mod, patch, hotfix, sta vec.

Vrni se na XP xD Meni neće da pokrene prvi deo dva dana sam ga skido preko rapidšera i onda krenem i samo mrak proverio sam po netu i nije fora da si ošamućen pa ne vidiš izgleda da je problem grafička slaba :(((

Pih, ja ne mogu to igrati. :/ Al' zato mogu da gledam filmove.

Gledaj ih Stormo sad za raspust meni ide Star Wars dan kada ceo dan gledam svih šest delova, jedem kokice i pijem Kolu xD

Taman da skupim dovoljno Sile za ispite. xD

May the Force be with you Stormo
PS Šta studiraš?