Prijava

Master liga na PES-u 2011 je jedna od najboljih, po mom mišljenju.

Master liga na PES-u 2011 je jedna od najboljih, po mom mišljenju.

Апсолутно се слажем.

Је л' изашао какав нормалан печ са сређеном Премијер лигом и нормалним репрезентацијама?

Ишчепркао сам га баш мало прије. Хвала! :)

ГОВНУРДА НЕОПЕВАНА

значи пес 14 очајан а? чујем кажу фифа боља 200 пута

Најгори ПЕС до сада без дилеме. Пребацујем се на ФИФУ дефинитивно.

Pravljeno za Farsina dodavanja, zato i jeste smarajuće.

Jel zna neko šta treba da uradim?

Искључи фајервол.

јел много боља 13ица? јел игро неко фифу 14? шта играти ако је ово срање? идем вечерас на неки целоноћни пес па да скинемо нешто што ваља.

Igrajte trinaesticu, skinite najnoviji pesedit peč i imate sve nove transfere.

PES GOVNO MNOGO JE BOLJI RANIJI PES A ONAJ JOŠ RANIJI JE TOLIKO BOLJI DA TO NE MOGU ISKAZATI RIJEČIMA, PES 1976 EKSTRAVAGANCA PRIJEDIVNO A NE OVA GOVNA NOVA

JA SA DVA JARANA SJEO ODIGRAT PES ONO BOŽE SAČUVAJ SJEBALI TROKUT OFSAJD 12 METARA SUDIJA NE SVIRA A ŠTA ĆEMO SA KOMENTATOROM OČEL TO IKAD PROMJENIT

Ja skinuo neku skecanu verziju sa francuskim komentatorom i Reinom u Liverpulu i Bejlom u Totenhemu. Treba im 10 godina da sutrnu na gol. Uklizavanja mi se mnogo svidjaju i igra glavom, golmani su mutavi, tesko je pretrcati igraca, master liga glupa, nema skipovanja datuma, mora da se ide na svaki datum posebno...muzika je mnogo bolja. Gejmplej je mnogo realniji od svih dosadasnjih pesova, mada mi trava lici na parket...
Ima li nekih promena na fintama koje se rade preko tastature?

Изашао крек за фифу, мада је још баговит, и у каријери се за сваки старт добија црвени. Како год, исправиће.

Фифа ојебала, јуче радио реинсталацију система, инсталирао само њу, значи ПЕС мог компа видети неће, осим ако гости буду захтевали.

ima li ko dobar torent za fifu?