Prijava

Edward Scissorhands - занимљива прича сасвим добро режирана, лепо га је погледати да убијеш досаду и лепо се забавиш... 7,5/10

Ed Wood - врхунски филм, одлична глума, предобро снимљено, одлична прича о љ(л)удима који су другачији од других... 10/10 (један од нај црно-белих филмова свих времена)

Sleepy Hollow - класично режиран, класична прича, солидна глума (Деп бриљира)...погледати ако немаш шта паметније да радиш... 7/10

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street - врхунска режија, ту и тамо добра прича, предобра глума, али римејк тако да оцена мање...погледај, нећеш се сморити... 7,5/10

Пајдоман или геније...па, нешто у средини...

Ne znam ko je,nikad čuo ali čim za nekoga postoji sumnja da je propali pajdoman onda je propali pajdoman.

Plus za Bartona!

Jedna od mana: kako vreme prolazi, sve više komercijalizuje svoje radove...

напокон натерах себе да први пут погледам Big Fish...човек дефинитивно није пајдоман пропали...напротив...

meni se svidja... edward scissorhands je sjajan

Genije.... A slažem se za Helenu... kraljica... :)

Jebo ga vise Johnny Depp !!!

Barton i Kjubrik mi omiljeni

Definitivno genije.

http://www.collegehumor.com/video/5941081/tim-burtons-secret-formula hahahahahahhaahahahahahahahahahah objasnilo!

nit je baš skroz propao, nije beš genije. lepo je krenuo, a onda je uzeo da plagija sam sebe...

Uvek ce biti neko ko ce ga ismevati i neko ko ce ga hvaliti...

Одгледах данас Sleepy Hollow. Добар филм за разбијање доколице.

Obozavam ga. Pajdoman je, ali svaki pajdoman je genije na svoj nacin :)

Ma covek je genije,svidja mi se kako predstavi ceo film na neki mracno/smesni nacin...

Одгледах данас Sleepy Hollow. Добар филм за разбијање доколице.

Najjaci mi je deo kad secira onu mrtvu trudnicu,odnosno kad izadje,kako ga gledaju oni seljaci... :D

Sinđeliću odgovorio si na post djevocji koja ga je okačila prije godinu dana. Elem, dobar je Barton, mislim što se tiče filma. Jebemliga, u onom Betmenu je smjestio Mišel Fajfer, Deni DeVita i Majkl Kitona. Rispekt.

Рекла бих пре да је геније.

Pa zar ima veze kad je okacila? Ako neko vidi aktivnu temu i udje, videce i njen komentar,nisam ja licno njoj odgovorio... :)

Dobar je Barton, sviđaju mi se njegovi filmovi, onaj njegov crtać Corpse Bride me je oduševio. Ne smeta mi što u svakom filmu glumi Džoni Dep, jer čovek može da glumi bukvalno sve, i sjajan je glumac. U svakom slučaju, nije pajdoman, ali nije ni sad neki genije.

Corpse Bride - tema neverovatna,ali mjuzikl majku mu...Ne volim to...